Mody Daewoo do GTA IV

 

Witaj w świecie modeli Daewoo do GTA IV, a także do innych gier takich jak: GTA V, GTA SA, GTA VC, GTA III, WR2, Racer, SLRR, LFS.

 

Jest to jedyna oficjalna strona z modelami Daewoo, które wykonuje Lazlow555 z Ukrainy na odpłatne zlecenia.

Współautorem i jedynym zleceniodawcą tych modeli jest darewnoo - który jednocześnie administruje i utrzymuje tę stronę.

Wszystkie treści na tej stronie (również te pisane w trzeciej osobie) oraz grafiki są wprowadzane przez darewnoo.

───────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Aktualnie trwają prace nad modelem:

 

───────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Najnowsze informacje:

Daewoo Mya

Concept 1996

 

 

Sprawdź postęp prac

UP: 4-06-2019

93%

18-08-2018

#22

Od publikacji ostatniego modelu do GTA IV minęło blisko 4 miesiące, ale oto jest, następny prototyp w doskonałej jakości! Tym razem wykonaliśmy futurystyczny model Daewoo Musiro z 2000 roku. Bryła 3d została wykonana zupełnie nową metodą, dzięki czemu jakość jest jeszcze lepsza. Więcej o tym przeczytasz w magazynie. Nasze Musiro jest w pełni odwzorowane, ma 7 kolorów i jeden element losowy. Czas prac to niecały miesiąc. Pojazd ma 150 000 poligonów.

30-04-2018

#21

Miesiąc po publikacji d'Artsów mamy dla Was następny (acz zaległy) model do GTA IV! To ciekawy prototyp z '97 roku o nazwie Mantica. Tak się złożyło, że ten model wyszedł akurat na 10-lecie GTA IV. Z pracami nad nim wiąże się też bardzo ciekawa historia, która jest dokładnie opisana w ciekawostkach tego do modelu - i bynajmniej nie chodzi tu o czas prac nad tym prototypem. Nasza Mantica ma przypisane 13 kolorów nadwozia do wyboru (oryginał jest żółty).

22-04-2018

#20

Minęły prawie trzy lata, nim pojawił się kolejny konwert do GTA SA! Daewoo Lanos, bo o nim mowa to model pochodzący z GTA V, a więc jest w lepszej jakości niż ten z GTA IV. To oficjalny konwert. Model wymaga dodatków IVF i AD. Niestety, mod nie posiada tuningu.

31-03-2018

#19

Wreszcie coś ruszyło. Od momentu publikacji naszego ostatniego modelu do GTA IV minęło aż 10 miesięcy. Dziś, po takiej długiej przerwie opublikowane zostały 3 nowe modele - d'Arts City, Sport i Style. Mimo że bazą dla nich był nasz stary Matiz SE zrobiony w 2012 roku, nie mają takiej samej jakości, jest ona o wiele wyższa! Już nawet w ilości poligonów widać różnicę, bo to średnio 150 000 więcej. Mimo że są to 3 modele, nie są dostępne w paczce.

15-03-2018

#18

Wczoraj darewnoo otworzył nowy dział - informacje prasowe. Będą tam zamieszczane zarówno aktualne jak i archiwalne informacje, ze szczegółami. Jest to rozwinięcie magazynów. Dokładne wyjaśnienie znajdziesz tutaj. Aktualne informacje są wypisywane na bieżąco, ale archiwalne nie zostały uzupełnione i będą, w miarę możliwości, dopisywane co kilka dni. Dostępne tylko w języku polskim.

30-01-2018

#17

Nowego roku nie witamy świeżym modelem do GTA IV, ale kolejnym dopracowanym konwertem do SLRR. Skonwertowane zostało Daewoo Tico SX. Mod skonwertowany z GTA SA zawiera niektóre tekstury i elementy znane z wersji z GTA V. Dodatkowo, zawiera on unikatowe, niepublikowane nigdy wcześniej nakładki i zderzak z wersji SR. Jak komuś mało, mod oferuje także paczkę dodatkowych kół (12 cali).

26-12-2017

#16

Bardzo długo trzeba było czekać na mój kolejny bardzo rozbudowany konwert do GTA V, ale oto i jest! Daewoo Lanos, który w jednym DLC zawiera 3 oddzielne modele oraz pięć nadwozi. Zawiera też 4 różne marki, poza Daewoo można zrobić FSO, ZAZ albo Chevroleta, zgodnie z oryginałem. O 711 elementach tuningowych (w sumie), 30 dodatkowych typach kół, 28 okleinach czy tablicach rejestracyjnych z 11 krajów nie ma co wspominać, wszystko pokazuje oficjalne wideo.

7-08-2017

#15

Po bardzo długiej przerwie, nareszcie pojawił się kolejny oficjalny konwert. Po raz pierwszy do ETS2. To Polonez Caro ABC 1999. Model wprost z GTA SA przekonwertował Azorax Modding. Konwert cechuje się dobrą jakością, wieloma cechami takimi jak działające wycieraczki czy zegary. Dodatkowo zawiera on opcje aby upodobnić wersję ABC do zwykłego GSI (na obrazku) lub radiowozu.

27-05-2017

#14

Miesiąc po miesiącu - w maju wypuściliśmy kolejny zapowiadany prototyp. To Daewoo Matiz Concept 1997, prawdziwy prototyp, który poza wymiarami i nazwą nie ma nic wspólnego z seryjnym Matizem. Podobnie jak w przypadku Mirae i DMS-1, również ten prototyp jest wierną kopią oryginału (z 1997 roku). Jest to też pierwszy model, który zawiera dodatkową opcję tylko dla gości mods.darewnoo.pl, a miamowicie możliwość przemalowania karoserii i wnętrza.

27-04-2017

#13

Miesiąc po publikacji prototypowego Daewoo Mirae, mamy dla Was kolejny prototyp, tym razem mini SUVa o wdzięcznej nazwie DMS-1. Podobnie jak Mirae, nasz DMS-1 jest wiernie odwzorowany względem prawdziwego konceptu zaprezentowanego w 1999 roku w Seulu i Frankfurcie oraz ma on przypisane 15 nieoryginalnych, atrakcyjnych kolorów. Nasz model DMS-1 ma jednak nad poprzednim modelem tę przewagę, że występuje w nim aż 9 elementów losowych (to rekord).

29-03-2017

#12

Zgodnie z zapowiedzą z połowy listopada zeszłego roku, wróciliśmy do prototypów. I oto pierwszy, w pewien sposób jubileuszowy model. Mirae, bo tak się nazywa najnowszy pojazd, został opublikowany w GTA IV dokładnie 5 lat od publikacji pierwszego modelu - Leganzy US. Mirae, które właśnie ujrzało światło dzienne, trzyma bardzo wysoką jakość i jest wiernie odwzorowane bazując na prawdziwym prototypie z 1999 roku. Jedyna nieoryginalna rzecz to aż 15 kolorów.

01-03-2017

#11

Ze sporym opóźnieniem pojawił się nasz najnowszy bazowy model - Daewoo Nexia w wersji 5d. Pierwszy model pięciodrzwiowy do GTA oraz najlepsza jakościowo wersja. Na kilka dni przed publikacją, auto było poprawiane aż czterokrotnie, dzięki czemu jest wolne od wad. Poprawek dokonał darewnoo. Nexia oczywiście ma przygotowany odpowiedni handling i realistyczne kolory (11). Jest to nasz pierwszy model, którego ilość poligonów przekroczyła 150 000.

11-02-2017

#10

Bo jak nie my to kto? Wracamy do prototypów. Oficjalnie otwieramy drugi (i ostatni) cykl kryjący się pod nazwą "era prototypów", tym razem jednak konceptów będzie więcej niż za pierwszym razem (wtedy były 3). Na rok 2017 planujemy co najmniej 8 prototypów. Na pierwszy ogień pójdą: Mirae (wnętrze na obrazku), DMS-1, Matiz i d'Arts. W planach są też takie modele jak DACC-2, No.2, Musiro, Scope, Vada czy Kalos Dream. Takie są plany do końca tego roku.

11-02-2017

#9

Z niewielkim opóźnieniem pojawiła się nowa i ostatnia już paczka z Nubirami. Tym razem znajdziesz w niej trzy odmiany kombi, w wersji PL, US oraz delux. Modele te były stopniowo publikowane, najpierw PL w dniu 2.02, dzień później delux, a na końcu wersja US - w dniu 5.02. Ostatnia paczka została przygotowana 10-tego lutego 2017 i opublikowana następnego dnia. Możesz ją pobrać stąd.

04-01-2017

#8

Ci z Was, którzy śledzili postęp moich prac z nowego konwertu do GTA V, wiedzą, że lada dzień zostanie on opublikowany. I mimo że prace trwały wiele miesięcy, to nareszcie, drugiego stycznia 2017 roku, zainteresowani doczekali się publikacji pierwszego Poloneza do GTA V. O tym jak ten model jest niezwykle innowacyjny, nie będę się tutaj rozpisywał. Najlepiej po prostu zobaczyć oficjalne wideo które przygotowałem. Naturalnie konwert można pobrać z tej strony.

05-10-2016

#7

Dziś darewnoo (twórca i administrator strony) skończył kompletną archiwizację nowego mods.darewnoo.pl na www.archive.org. Jest to specjalna witryna, która pozwala archiwizować strony internetowe. Darewnoo poświęcił na archiwizację w sumie kilka dni, ale dzięki temu, mods.darewnoo.pl będzie dostępne do wglądu nawet po wielu latach, gdy przestanie istnieć. Archiwizacja objęła wszystko: header ze screenami, ciekawostki modeli, download, galerie screenów wraz z pełnymi postępami prac + miniaturki (w sumie 38 068 screenów i miniaturek), konwerty wraz z downloadem i obrazkami, postępy prac z GTA V, wszystkie dodatki, FAQ, kontakt oraz szablon graficzny strony. Warto też wspomnieć, że na bieżąco będą archiwizowane również wszystkie inne nowe elementy/modele/konwerty a także wkrótce angielska wersja mods.darewnoo.pl.

30-09-2016

#6

W dniu 30.09.2016, po blisko rocznej przerwie pojawił się nowy konwert do gry World Racing 2. Tym razem padło na Daewoo Espero, oczywiście w obu wersjach: GLX i CD. Oba mają oryginalne kolory, realistyczne osiągi i rozbudowany system zniszczeń. Za te konwerty po raz kolejny odpowiada user baartlomiej. Teraz możesz je pobrać.

23-09-2016

#5

Po 3 latach do bardzo licznej gamy naszych Lanosów dołączył sedan i to w aż trzech wersjach. Sedany względem dawnych hatchbacków zostały trochę bardziej poprawione a także otrzymały na nowo przygotowane kolory (dostępne w aplikacji z kolorami). Wersje S PL i US przygotował darewnoo na bazie istniejących wersji hatchbacków oraz bazowego sedana SX PL. Nowe Lanosy możesz pobrać w paczce lub oddzielnie z listy wszystkich naszych modeli.

10-09-2016

#4

W dniu 10.09.2016 do kolekcji oficjalnych konwertów do SLRR doszedł kolejny, drugi Polonez. Tym razem padło na wersję Bella karawan. Konwert cechuje się dobrą jakością i licznymi dodatkowymi elementami tuningowymi. Możesz go pobrać z zakładki z konwertami.

03-09-2016

#3

Z dniem 3.09.2016 nastąpiła oficjalna publikacja naszego nowego, bazowego modelu - Daewoo Chairman Cm600s. Jak zawsze, model ma przygotowany odpowiedni handling i bardzo realistyczne kolory. Dodatkowo, jest to pierwszy model, który przed publikacją osobiście poprawiał darewnoo, dzięki temu ten model ma jeszcze lepszą jakość. Do tej pory jest to nasz najbardziej szczegółowy model. Już teraz możesz go pobrać, w zakładce "modele do GTA IV".

23-07-2016

#2

Pierwszy oficjalny konwert do symulatora Racer CG. W dniu 23.07.2016 wydany został konwert Nubiry II S sedan 2000 do Racera CG. Auto charakteryzuje się możliwością otwierania drzwi, maski i klapy bagażnika a także działającymi kierunkowskazami. Wysoka jakość i dedykowane kolory - w standardzie.

22-06-2016

#1

W dniach 20.06 - 22.06 kilku moich zaufanych testerów dostało możliwość przetestowania i zapoznania się z nową odsłoną tej strony, po to, aby upewnić się, że nowa strona działa poprawnie. W dniu 21.06, sprawdziłem działanie strony na rożnych komputerach i przeglądarkach: Chrome, Opera 37 i 18, Mozliia, Explorer 11, 10 i 8. Jedynie na przestarzałym IE 8 strona nie wyświetla się prawidłowo.

15-06-2016

> Ostatnia informacja < #0

Właśnie dziś mods.darewnoo.pl świętowało swoje czwarte urodziny! Dokładnie 15 dni po tym wydarzeniu, pojawiła się całkowicie nowa odsłona tej strony, którą obecnie oglądasz.

 

    Odwiedź również pozostałe witryny:


───────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Masz pytanie, uwagę, bądź chcesz się podzielić swoją refleksją? Napisz komentarz!

 

Na komentarze administrator będzie odpowiadał. Dokładne zasady odnośnie miejsca do komentowania znajdziesz u góry strony.

Archiwalne komentarze znajdziesz na starym mods.darewnoo.pl - wciąż są tam dostępne.

 

HEADER 

darewnoo
 
#151 darewnoo 2017-01-05 23:14
Cytuję baartlomiej:
Cytuję QŃ:
A nie lepiej żeby zrobić konwert do Racer ? Wtaki antyk jak w Wr2 nikt już nie gra. .

Owszem grają, a nowe mody ciągle powstają, za to do racera jedyne co ostatnimi czasy widzę to jakieś zwieśniaczone pięciominutówki tylko pod screenshoty, co nawet nie wiadomo czy jeżdżą, a jak już to ciulowo.


To raz, a dwa, że modele z Racera szybko zostały by rozkradzione.
 
Plaid360
 
#152 Plaid360 2017-01-06 23:28
A tuning tylnych zderzaków do poloneza? Chciałbym mieć czarną rejestrację :Polonez: na moim Caro Plus
 
darewnoo
 
#153 darewnoo 2017-01-07 04:44
Cytuję Plaid360:
A tuning tylnych zderzaków do poloneza? Chciałbym mieć czarną rejestrację :Polonez: na moim Caro Plus


Rejestrację :Polonez: powiadasz... Tu jest mały problem, bo oczywiście, planowałem dodać taką reję z tyłu dla wszystkich wersji, ale limit opcji tuningu skutecznie zniweczył te plany. Mogę Ci natomiast przygotować taki zderzak, jeśli chcesz :)
 
basshunter1
 
#154 basshunter1 2017-01-07 09:19
to nexii hatchback dwudrzwiowej i nexii sedan czterodrzwiowej na razie nie planujesz
 
darewnoo
 
#155 darewnoo 2017-01-07 09:21
Cytuję basshunter1:
to nexii hatchback dwudrzwiowej i nexii sedan czterodrzwiowej na razie nie planujesz


Po wersji 5d - nie. Może z czasem się je dorobi.
 
Plaid360
 
#156 Plaid360 2017-01-07 10:55
Cytuję darewnoo:
Cytuję Plaid360:
A tuning tylnych zderzaków do poloneza? Chciałbym mieć czarną rejestrację :Polonez: na moim Caro Plus


Rejestrację :Polonez: powiadasz... Tu jest mały problem, bo oczywiście, planowałem dodać taką reję z tyłu dla wszystkich wersji, ale limit opcji tuningu skutecznie zniweczył te plany. Mogę Ci natomiast przygotować taki zderzak, jeśli chcesz :)


Bardzo proszę :) Nie interesują mnie progi w tym samochodzie, więc czy mógłbym zamienić wszystkie progi na ten zderzak?
 
darewnoo
 
#157 darewnoo 2017-01-07 10:57
Cytuję Plaid360:


Bardzo proszę :) Nie interesują mnie progi w tym samochodzie, więc czy mógłbym zamienić wszystkie progi na ten zderzak?


Nie ma potrzeby, wystarczy podmiana jednego typu progów :) Które mam zamienić? Aha i czy chcesz żeby zderzak mógł odpadać czy ma być przyczepiony na stałe? Bo jak ma odpadać, to jeszcze jakiś element trzeba będzie usunąć.
 
Plaid360
 
#158 Plaid360 2017-01-07 11:42
Cytuję darewnoo:
Nie ma potrzeby, wystarczy podmiana jednego typu progów :) Które mam zamienić? Aha i czy chcesz żeby zderzak mógł odpadać czy ma być przyczepiony na stałe? Bo jak ma odpadać, to jeszcze jakiś element trzeba będzie usunąć.


1. Wymień który chcesz
2. Nie potrzeba mi żeby odpadał bo i tak mam na samochody włączone zawsze Invincibility
3. Mógłbyś jeszcze stworzyć dla mnie zderzak przedni i tylny do Caro Plus z polską rejestracją w stylu XX XXXXX?
 
darewnoo
 
#159 darewnoo 2017-01-07 12:55
Cytuję Plaid360:
Cytuję darewnoo:
Nie ma potrzeby, wystarczy podmiana jednego typu progów :) Które mam zamienić? Aha i czy chcesz żeby zderzak mógł odpadać czy ma być przyczepiony na stałe? Bo jak ma odpadać, to jeszcze jakiś element trzeba będzie usunąć.


1. Wymień który chcesz
2. Nie potrzeba mi żeby odpadał bo i tak mam na samochody włączone zawsze Invincibility
3. Mógłbyś jeszcze stworzyć dla mnie zderzak przedni i tylny do Caro Plus z polską rejestracją w stylu XX XXXXX?


1. ok
2. to nie ma problemu, podmienię jeden z typów progów
3. tak, ale zupełnie bez luki, i wtedy sam byś sobie spacje robił :D
 
Plaid360
 
#160 Plaid360 2017-01-07 13:08
Cytuję darewnoo:
Cytuję Plaid360:

1. Wymień który chcesz
2. Nie potrzeba mi żeby odpadał bo i tak mam na samochody włączone zawsze Invincibility
3. Mógłbyś jeszcze stworzyć dla mnie zderzak przedni i tylny do Caro Plus z polską rejestracją w stylu XX XXXXX?


1. ok
2. to nie ma problemu, podmienię jeden z typów progów
3. tak, ale zupełnie bez luki, i wtedy sam byś sobie spacje robił :D


Super! Dziękuje!
 
darewnoo
 
#161 darewnoo 2017-01-07 13:22
Cytuję Plaid360:


Super! Dziękuje!


Tu masz screen, gdzie są te elementy (przedni zderzak, pierwszy z brzegu)Jak pobierzesz, daj znać:
www.darewnoo.pl/---
 
Plaid360
 
#162 Plaid360 2017-01-07 13:56
Pobrałem i działa!
 
Plaid360
 
#163 Plaid360 2017-01-07 13:58
Oj, nie, nie do końca... Nie wiem jak ustawić tylną rejestrację
 
darewnoo
 
#164 darewnoo 2017-01-07 14:00
Cytuję Plaid360:

Oj, nie, nie do końca... Nie wiem jak ustawić tylną rejestrację


Pokazałem Ci. Siedzą w Caro Plus RWW i Caro Plus 2000 z klimą :D
 
Plaid360
 
#165 Plaid360 2017-01-07 14:04
Cytuję darewnoo:
Cytuję Plaid360:

Oj, nie, nie do końca... Nie wiem jak ustawić tylną rejestrację


Pokazałem Ci. Siedzą w Caro Plus RWW i Caro Plus 2000 z klimą :D


Caro Plus z klimą ustawia rejestrację FSO POLONEZ i nie da się zmienić a Caro Plus RWW robi tak jak napisane, daje rejestrację RWW.
 
darewnoo
 
#166 darewnoo 2017-01-07 14:12
Cytuję Plaid360:


Caro Plus z klimą ustawia rejestrację FSO POLONEZ i nie da się zmienić a Caro Plus RWW robi tak jak napisane, daje rejestrację RWW.


No, chciałeś reje z logo Poloneza.
Ja mówię o rejestracji z tyłu. Tą z przodu możesz w zderzakach zmienić.
 
Plaid360
 
#167 Plaid360 2017-01-07 14:14
Cytuję darewnoo:
Cytuję Plaid360:


Caro Plus z klimą ustawia rejestrację FSO POLONEZ i nie da się zmienić a Caro Plus RWW robi tak jak napisane, daje rejestrację RWW.


No, chciałeś reje z logo Poloneza.
Ja mówię o rejestracji z tyłu. Tą z przodu możesz w zderzakach zmienić.


Ale mi chodzi o ustawienie rejestracji XX XXXXX z tyłu
 
darewnoo
 
#168 darewnoo 2017-01-07 14:17
Cytuję Plaid360:


Ale mi chodzi o ustawienie rejestracji XX XXXXX z tyłu


Przygotowałem Ci dwa typy. Jeden tylny zderzak (rejestracja XX XX...) kryje się pod opcją Caro Plus RWW, drugi zderzak (z logo) pod Caro Plus 2000.
Przednie zderzaki - XX XXX... jest pierwszy z brzegu, a RWW wybierasz normalnie z listy.
 
Plaid360
 
#169 Plaid360 2017-01-07 14:20
Cytuję darewnoo:
Cytuję Plaid360:


Ale mi chodzi o ustawienie rejestracji XX XXXXX z tyłu


Przygotowałem Ci dwa typy. Jeden tylny zderzak (rejestracja XX XX...) kryje się pod opcją Caro Plus RWW, drugi zderzak (z logo) pod Caro Plus 2000.
Przednie zderzaki - XX XXX... jest pierwszy z brzegu, a RWW wybierasz normalnie z listy.

O kurde to ja tera rozumiem, cały czas byłem w innym miejscu,ja byłem w menu niestandardowyc h przednich zderzaków i tam ustawiałem rejestrację RWW a to trza było w spojlerach ok, dzięki
 
darewnoo
 
#170 darewnoo 2017-01-07 14:23
Cytuję Plaid360:

O kurde to ja tera rozumiem, cały czas byłem w innym miejscu,ja byłem w menu niestandardowych przednich zderzaków i tam ustawiałem rejestrację RWW a to trza było w spojlerach ok, dzięki


No widzisz :D Nie ma opcji, żeby w przednich zderzakach zmieniać tylne, bo jakbyś zmienił na tylny, to przedni by zniknął :D
W tym modzie tylne zderzaki muszą być złączone z autami, ze względu na różnorodność nadwozi.
 
Plaid360
 
#171 Plaid360 2017-01-07 15:06
A co tam z tłumaczeniem strony na język angielski?
 
darewnoo
 
#172 darewnoo 2017-01-07 15:17
Cytuję Plaid360:
A co tam z tłumaczeniem strony na język angielski?


Są na dobrej drodze do ukończenia, ale jeszcze czekam na parę tekstów.
 
Plaid360
 
#173 Plaid360 2017-01-08 16:09
Panie darewnoo, mógłby mi pan spreparować plik dlc.rpf z najnowszą aktualizacją + modyfikacjami o które wczoraj prosiłem?
 
darewnoo
 
#174 darewnoo 2017-01-08 16:11
Cytuję Plaid360:
Panie darewnoo, mógłby mi pan spreparować plik dlc.rpf z najnowszą aktualizacją + modyfikacjami o które wczoraj prosiłem?


Czy to konieczne? Tam nie było zbyt dużo zmian. Głównie usunięty bug z drzwiami w Orciari, którego nie używasz i bug z kloszami koguta w osobówkach.
 
Plaid360
 
#175 Plaid360 2017-01-08 16:12
Cytuję darewnoo:
Cytuję Plaid360:
Panie darewnoo, mógłby mi pan spreparować plik dlc.rpf z najnowszą aktualizacją + modyfikacjami o które wczoraj prosiłem?


Czy to konieczne? Tam nie było zbyt dużo zmian. Głównie usunięty bug z drzwiami w Orciari, którego nie używasz i bug z kloszami koguta w osobówkach.

No, może jednak nie. :)
 
Ventor
 
#176 Ventor 2017-01-15 22:02
Planujesz kiedyś modele takie jak Seicento czy Cinquecento do gta?
 
darewnoo
 
#177 darewnoo 2017-01-19 15:36
Cytuję Ventor:
Planujesz kiedyś modele takie jak Seicento czy Cinquecento do gta?


Ja nie, ale Lazlow może robić modele indywidualnie, więc to tylko kwestia zlecenia danego modelu. Tak czy siak, ja zlecam tylko modele Daewoo i Daewoo-FSO.
 
QŃ
 
#178 2017-01-20 19:44
Cytuję Ventor:
Planujesz kiedyś modele takie jak Seicento czy Cinquecento do gta?


Może tak sam byś co zlecił i wyłożył swoje pieniążki a nie tylko sępił ... .
 
DawidosPSL
 
#179 DawidosPSL 2017-01-20 20:28
Jakiego trainera używasz w GTA IV ?
 
darewnoo
 
#180 darewnoo 2017-01-21 11:06
Cytuję DawidosPSL:
Jakiego trainera używasz w GTA IV ?


www.gta4-mods.com/script/simple-trainer-version-65-f2115
 
Miły
 
#181 Miły 2017-01-21 21:35
Wiem, że nie planujesz robić konwertów do :GTA SA: . Ale ja bym Cię prosił o takowy Lanosa Plusa i Polonezów.
 
darewnoo
 
#182 darewnoo 2017-01-23 15:18
Cytuję Miły:
Wiem, że nie planujesz robić konwertów do :GTA SA: . Ale ja bym Cię prosił o takowy Lanosa Plusa i Polonezów.


Konwertów nie będzie, poza tym nie ma ich kto zrobić. Polonezy są, od Caro do Trucka. Lanosa Plus nie ma.
 
DawidosPSL
 
#183 DawidosPSL 2017-01-31 17:11
Kiedy będą dostępne Nubiry II i Nexia ?
 
darewnoo
 
#184 darewnoo 2017-02-01 15:22
Cytuję DawidosPSL:
Kiedy będą dostępne Nubiry II i Nexia ?


Obecnie dużo mniej przesiaduję przy komputerze, dlatego to się tak przeciąga. Nubiry są już gotowe do publikacji, Nexia jeszcze nie...
 
franklin8888
 
#185 franklin8888 2017-02-08 13:44
Siema! Moge dostać zgode na konwert Caro Plusa? :)
 
darewnoo
 
#186 darewnoo 2017-02-08 14:45
Cytuję franklin8888:
Siema! Moge dostać zgode na konwert Caro Plusa? :)


Do jakiej gry i czy pod publikę czy nie? Bo jak nie, to możesz sobie z nim robić co chcesz.
 
franklin8888
 
#187 franklin8888 2017-02-08 15:25
Do Racera. Oczywiście że Prywatny konwert, nie na wydanie. :)
 
darewnoo
 
#188 darewnoo 2017-02-08 15:25
Cytuję franklin8888:
Do Racera. Oczywiście że Prywatny konwert, nie na wydanie. :)


No to jak mówię, prywatnie możesz go sobie skonwertować :)
 
franklin8888
 
#189 franklin8888 2017-02-08 15:34
Dzięki! :) Mogę dać foty jak wygląda, jakby coś. ;)
 
franklin8888
 
#190 franklin8888 2017-02-09 11:39
A jakbym chciał wydać to muszę to z tobą uzgodnić tak?
 
DawidosPSL
 
#191 DawidosPSL 2017-02-10 14:38
Czy polonezy do GTA IV dostaną takie poprawki jak te z GTA V, czy będą poprawiane?
 
darewnoo
 
#192 darewnoo 2017-02-10 16:23
Cytuję franklin8888:
A jakbym chciał wydać to muszę to z tobą uzgodnić tak?


No przydałoby się :)
 
darewnoo
 
#193 darewnoo 2017-02-10 16:23
Cytuję DawidosPSL:
Czy polonezy do GTA IV dostaną takie poprawki jak te z GTA V, czy będą poprawiane?


Nie, niestety nie. Wszelkie prace nad Polonezami do IV zostały zakończone.
 
franklin8888
 
#194 franklin8888 2017-02-10 16:28
Na Maila ci wyśle Poldka żebyś przetestował, i powiedział czy moge wydać czy nie. Ok? :)
 
darewnoo
 
#195 darewnoo 2017-02-10 16:33
Cytuję franklin8888:
Na Maila ci wyśle Poldka żebyś przetestował, i powiedział czy moge wydać czy nie. Ok? :)


Ok, w razie czego, powiem co trzeba będzie poprawić.
 
franklin8888
 
#196 franklin8888 2017-02-10 16:34
Dobrze, pasuje. :)
 
piter122
 
#197 piter122 2017-02-14 16:49
W liście z konwertami Lanos jest zaznaczony jako planowany konwert do SLRR. Kto miał go wykonać? Krzysiell?
 
darewnoo
 
#198 darewnoo 2017-02-14 23:19
Cytuję piter122:
W liście z konwertami Lanos jest zaznaczony jako planowany konwert do SLRR. Kto miał go wykonać? Krzysiell?


Zgadza się. Ten Lanos został początkowo przekonwertowan y bez mojej wiedzy, potem jak się o to upomniałem, prace były kontynuowane pod moim nadzorem. Mimo to projekt upadł. Były plany wprowadzenia do bazowego Lanosa Sport 3d dodatkowych opcji i nadwozi, ale konwerter się wycofał. Był nim Maciej Cichy, nie pamiętam nicku.
 
piter122
 
#199 piter122 2017-02-16 18:51
Aktualnie Cichy "bezpowrotnie" odszedł ze sceny SLRR, więc myślę, że nie doczekamy się konwertu.
 
darewnoo
 
#200 darewnoo 2017-02-16 19:54
Cytuję piter122:
Aktualnie Cichy "bezpowrotnie" odszedł ze sceny SLRR, więc myślę, że nie doczekamy się konwertu.


Otóż to. Projekt był robiony jesienią 2016 roku. Póki co się marnuje, ale może ktoś go skończy?
 
basshunter1
 
#201 basshunter1 2017-02-17 10:08
kiedy będzie ukończona nexia 5d?
 
DawidosPSL
 
#202 DawidosPSL 2017-02-17 22:12
Widziałeś tego Poloneza www.youtube.com/watch?v=ECoh12vKv10
 
darewnoo
 
#203 darewnoo 2017-02-18 12:17
Cytuję DawidosPSL:
Widziałeś tego Poloneza www.youtube.com/watch?v=ECoh12vKv10


Naturalnie... Miesiąc temu interweniowałem , ale osoba która zrobiła ten konwert jakoś wyjątkowo mnie nie lubi i robi mi na złość, więc ją olałem. Po co się denerwować...
 
darewnoo
 
#204 darewnoo 2017-02-18 13:31
Cytuję basshunter1:
kiedy będzie ukończona nexia 5d?


Dopiero dziś mogę do niej przysiąść. Człowiek nie siedzi przy komputerze 24 na dobę :pc:

Najwięcej poprawek wymaga wnętrze.
 
Artixow11
 
#205 Artixow11 2017-02-18 20:59
Witam. Dawno nie zaglądałem na Twoją stronę Darewnoo i nie jestem trochę w temacie, ale powiem od razu, że cała szata graficzna jak i ogólny wygląd strony jest na wielki +. :) Ostatnio zainteresował mnie filmik z nowym konwertem Poloneza do GTA V. Widać, że jakość tego modelu (jak i innych) jest znacznie wyższa. :) Chciałbym się dowiedzieć odnośnie tego modelu do GTA V, czy będzie coś planowane odnośnie Racera? Ostatnimi czasy tą grę zalewa fala trolli, którzy robią "5-cio minutówki" i wystawiają to do pobrania. Również ostatnio była parodia z wydanym (jeżeli to można nazwać wydaniem, czegoś... nie zrobionego nawet w 5%) Polonezem przez pewnego osobnika na pewnym forum gry Racer.
Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy jest ktoś na tyle poważny, żeby wykonać porządny konwert tegoż Poloneza do gry, jaki byłby koszt takiego konwertu i czy byłaby w ogóle zgoda na skonwertowanie?
Pozdrawiam.
 
darewnoo
 
#206 darewnoo 2017-02-18 21:06
Cytuję Artixow11:
Witam...

O kurcze, jaki długi komentarz :D

Cytat:
że cała szata graficzna jak i ogólny wygląd strony jest na wielki +
Cieszę się bardzo :) Odnowione mods.darewnoo.pl zadebiutowało już dość dawno - 30 września ubiegłego roku.

Cytat:
Ostatnio zainteresował mnie filmik z nowym konwertem Poloneza do GTA V
Jak na niego trafiłeś? :) Jakieś 90% poprawek względem modeli z IV zrobiłem osobiście :) O rozwinięciu do kilkunastu wersji nie wspominać :D

Cytat:
Chciałbym się dowiedzieć odnośnie tego modelu do GTA V, czy będzie coś planowane odnośnie Racera?
Tak! Jeden z zaufanych userów już otrzymał ode mnie pierwszą partię nadwozi do konwertowania. W planie są wszystkie Plusy.

Cytat:
Polonezem przez pewnego osobnika na pewnym forum gry Racer.
No tak, wiem o co chodzi, jeśli masz na myśli RWN, to założyłem tam konto.
 
QŃ
 
#207 2017-02-22 22:16
Cytuję Artixow11:
Polonezem przez pewnego osobnika na pewnym forum gry Racer.


Nadużywanie przez ciebie słowa "pewnego" i jego odmian co dwa wyrazy wypaliło mi oczy.


A teraz sprawa do Drewniaka.

Nexia hatch to już definitywnie ostatni seryjny model do GTA czy może pojawi się jeszcze wersja sedan?

Kiedy jakiś nowy konwert do GTA 5? Narazie czytam tylko o konwertach do jakiegoś dziwnego Racera Trochę smutno ,że zaniedbałeś taką zacną grę jaką jest 5 :(.

Oczywiście Pozdrowionka :D :D :D :D :D :D :D
 
darewnoo
 
#208 darewnoo 2017-02-23 16:08
Cytuję QŃ:


Nexia hatch to już definitywnie ostatni seryjny model do GTA czy może pojawi się jeszcze wersja sedan?

Kiedy jakiś nowy konwert do GTA 5? Narazie czytam tylko o konwertach do jakiegoś dziwnego Racera Trochę smutno ,że zaniedbałeś taką zacną grę jaką jest 5


Sedana na razie nie planuję, może kiedyś go dorobimy, tak jak to miało miejsce z Lanosami.

W marcu rozpoczynam konwert Lanosa do V. Nic nie zaniedbałem :D Prace nad konwertami odbywają się dwutorowo. Ja robię do V, inni do Racera.
 
kdddddd
 
#209 kdddddd 2017-03-12 15:30
Hi,Thanks for your work.but how about ssangyong model?? i just wondering it
 
darewnoo
 
#210 darewnoo 2017-03-14 00:14
Cytuję kdddddd:
Hi,Thanks for your work.but how about ssangyong model?? i just wondering it


Hi, thanks.
We made Musso, Korando and Chairman.
 
Plaid360
 
#211 Plaid360 2017-03-15 22:45
Wow. Dopiero teraz uświadomiłem sobie jaka nexia jest ładna. Jutro instaluje IV i to będzie pierwszy mod który zainstaluje.
 
DawidosPSL
 
#212 DawidosPSL 2017-03-20 15:07
Czy to jest twój Polonez (1:08) ? www.youtube.com/watch?v=TKO8zmF98nI
 
darewnoo
 
#213 darewnoo 2017-03-20 16:31
Cytuję DawidosPSL:
Czy to jett twój Polonez (1:08) ? www.youtube.com/watch?v=TKO8zmF98nI


Eeee, no tak, mój.
 
Alegrowicz 3000
 
#214 Alegrowicz 3000 2017-03-21 15:56
Dlaczego daewoo lanos do gta v jest anulowany
 
darewnoo
 
#215 darewnoo 2017-03-21 16:21
Cytuję Alegrowicz 3000:
Dlaczego daewoo lanos do gta v jest anulowany


Nie jest. Lanos Sport był moim pierwszy, próbnym konwertem, który był na tyle niedoskonały, że nie było sensu go robić dalej. Pełny konwert Lanosa będę robił na nowo końcem tego miesiąca.
 
QŃ
 
#216 2017-03-26 00:31
Co taki zastój na stronie? Co tak nic nie wydajesz ostatnio ziomuś? ;d
 
darewnoo
 
#217 darewnoo 2017-03-26 00:32
Cytuję QŃ:
Co taki zastój na stronie? Co tak nic nie wydajesz ostatnio ziomuś? ;d


Jaki zastój? :D Na ukończeniu jest Mirae :D
 
DawidosPSL
 
#218 DawidosPSL 2017-04-13 17:33
Pamietasz straż miejską, którą mi obiecałeś?
 
darewnoo
 
#219 darewnoo 2017-04-17 14:45
Cytuję DawidosPSL:
Pamietasz straż miejską, którą mi obiecałeś?


Pamiętam :D
 
QŃ
 
#220 2017-04-18 19:11
Cytuję darewnoo:
Cytuję DawidosPSL:
Pamietasz straż miejską, którą mi obiecałeś?


Pamiętam :D

A pamiętasz jak obiecałeś, że pierwsza będzie Vada?
:omg:
 
darewnoo
 
#221 darewnoo 2017-04-18 19:29
Cytuję QŃ:
Cytuję darewnoo:
Cytuję DawidosPSL:
Pamietasz straż miejską, którą mi obiecałeś?


Pamiętam :D

A pamiętasz jak obiecałeś, że pierwsza będzie Vada?
:omg:


Nigdzie nie pisałem, że Vada będzie pierwsza ;d

Na rok 2017 planujemy co najmniej 8 prototypów. Na pierwszy ogień pójdą: Mirae, DMS-1, Matiz i d'Arts. W planach są też takie modele jak DACC-2, No.2, Musiro, Scope, Vada czy Kalos Dream.
 
DawidosPSL
 
#222 DawidosPSL 2017-05-29 20:46
Czy Nexia sedan jest planowana?
 
darewnoo
 
#223 darewnoo 2017-05-30 14:48
Cytuję DawidosPSL:
Czy Nexia sedan jest planowana?


Na ten rok nie, bo jak zapewne zauważyłeś, teraz nurzamy się w prototypach :D
 
Plaid360
 
#224 Plaid360 2017-06-09 18:57
Czy można stwierdzić że prace nad konwertem :Lanos: do :GTA V: będą trwały krócej niż prace nad konwertem :Polonez: ?
 
darewnoo
 
#225 darewnoo 2017-06-09 21:16
Cytuję Plaid360:
Czy można stwierdzić że prace nad konwertem :Lanos: do :GTA V: będą trwały krócej niż prace nad konwertem :Polonez: ?


O, wreszcie ktoś się pyta o konwert :)

Tak, oczywiście. Polonez był modem eksperymentalny m, wtedy wszystko odkrywałem samodzielnie, zajęło mi to od groma czasu. Setki testów (naliczyłem ich ponad 400(!) na bazie wykonanych screenów poglądowych), poprawki itp. W przypadku Lanosa wszystko mam już jak na dłoni, bo teraz to już kopiuj wklej jeśli chodzi o rozwiązania jakie użyłem w Poldku.
Bazowy Lanos natomiast też pochłonął trochę czasu (nieco ponad miesiąc), bo w porównaniu z Polonezem, ma on o wiele lepsze materiały, realistyczne odbicia, zbijające się lusterka i tak dalej.

Aktualnie pracuję nad pierwszymi elementami tuningowymi do Lanka:


Gdy skończę robić wszystko dla wersji 3-drzwiowej, czeka mnie jeszcze 5d i sedan... Dopiero wtedy opublikuję mod. Wstępne plany są na końcówkę lata lub początek jesieni, ale to i tak krócej niż 10 miesięcy w przypadku Poloneza :D
 
Plaid360
 
#226 Plaid360 2017-06-11 11:15
Cytuję darewnoo:

O, wreszcie ktoś się pyta o konwert :)


Oczywiście, kto inny by miał się pytać o konwert! Spamiłem ci przecież pytaniami o Poldka gdy jeszcze nie był skończony, więc można stwierdzić, że chyba jestem uzależniony od twoich konwertów, lub po prostu od GTA V
 
darewnoo
 
#227 darewnoo 2017-06-11 11:18
Cytuję Plaid360:
Cytuję darewnoo:

O, wreszcie ktoś się pyta o konwert :)


Oczywiście, kto inny by miał się pytać o konwert! Spamiłem ci przecież pytaniami o Poldka gdy jeszcze nie był skończony, więc można stwierdzić, że chyba jestem uzależniony od twoich konwertów, lub po prostu od GTA V


I bardzo dobrze, to miłe wiedzieć, że jest zainteresowanie tym co robię, bo przecież poświęcam temu od groma czasu :D Możesz śmiało pytać, chętnie będę odpowiadał.
V to genialna gra, poza kilkoma drobiazgami, które lepsze były w IV - mam tu na myśli przede wszystkim fizykę pojazdów.
 
Plaid360
 
#228 Plaid360 2017-07-09 22:55
Właśnie miałem się pytać czy będą "starsze" tylne reflektory do Lanosa a tu patrzę na screeny i... niespodzianka.

Będe na 100% jeździć!
 
darewnoo
 
#229 darewnoo 2017-07-10 17:14
Cytuję Plaid360:
Właśnie miałem się pytać czy będą "starsze" tylne reflektory do Lanosa a tu patrzę na screeny i... niespodzianka.

Będe na 100% jeździć!


No jak by mogło ich nie być :)
Tak późno je dodaję, ponieważ zanim rozpocząłem prace nad Lanosem, przygotowałem sobie kompletny spis elementów: www.darewnoo.pl/images/stories/V/Lanos3US/a/664.jpg który konsekwentnie, krok po kroku realizuję. Światła są pod koniec listy. Pozostały jeszcze klapy bagażnika, błotniki, drzwi i całe wnętrze. Potem powtórka z rozrywki z wersjami 5d i sedan.
Tak czy siak, miło, że śledzisz postęp prac :)
 
franklin8888
 
#230 franklin8888 2017-08-08 07:10
No, no, Widzę że Ktoś mi tu w myślach czyta. :D Mam na myśli Caro Plusa do ETS2, bo kiedyś o nim myślałem, i fajnie że ktoś go w końcu zrobił! :)
A jak się ma sprawa z Lanosem? Będzie robiony na podstawie Poloneza? W sensie że będzie do wyboru nadwozie, opcje tuningowe itd.?
Bo ten Polonez do GTA 5 to kawał dobrej roboty. :)
 
darewnoo
 
#231 darewnoo 2017-08-08 10:49
Cytuję franklin8888:
No, no, Widzę że Ktoś mi tu w myślach czyta. :D Mam na myśli Caro Plusa do ETS2, bo kiedyś o nim myślałem, i fajnie że ktoś go w końcu zrobił! :)
A jak się ma sprawa z Lanosem? Będzie robiony na podstawie Poloneza? W sensie że będzie do wyboru nadwozie, opcje tuningowe itd.?
Bo ten Polonez do GTA 5 to kawał dobrej roboty. :)


Ja tutaj miałem niewiele do gadania, po prostu zgłosił się chętny, a moje zadanie polegało na powiedzeniu "tak, można wypuścić" :D

Prace nad Lanosem mają się tak: www.darewnoo.pl/mods/postep-prac-nad-konwertami-do-gtav#id6
Lanos będzie dostępny w 5-ciu nadwoziach, ale raczej będą one podzielone na oddzielne modele, a nie wszystko w jednym - jak w Poldku, a dlaczego tak, to się dowiesz w dniu premiery.
 
franklin8888
 
#232 franklin8888 2017-08-08 15:40
Ło kurcze, to był Lanos w nadwoziu Van? :D
 
darewnoo
 
#233 darewnoo 2017-08-08 15:42
Cytuję franklin8888:
Ło kurcze, to był Lanos w nadwoziu Van? :D


I tak i nie :D Był Lanos Van, ale bez takich nakładek na szyby, to już mój wymysł. Takie nakładki ma na przykład 206 w vanie :D
spplthumb.blob.core.windows.net/.../...
 
franklin8888
 
#234 franklin8888 2017-08-08 17:46
206 i chyba Seicento też coś takiego miało. :D
Wiem, że był Lanos pickup, ale i Vanie nie słyszałem. :)
A swoją drogą, czy będzie jeszcze jakiś oficjalny konwert Daewoo do GTA:SA czy nie?
 
darewnoo
 
#235 darewnoo 2017-08-08 21:17
Cytuję franklin8888:

A swoją drogą, czy będzie jeszcze jakiś oficjalny konwert Daewoo do GTA:SA czy nie?


Nie, nie będzie. Końcem 2016 roku zakończyłem "wsparcie" dla tej gry. Przede wszystkim dlatego, ze wszystkie modele, które do niej zostały przekonwertowan e, prędzej czy później ukradziono bądź rozkradziono (Tico, Lublin, Matiz, Lanos, Nubira, Leganza i Polonez). Naprawdę, mógłbym z osobna opisać każdy przypadek, bo je pamiętam. Poza tym nie ma chętnych. Dodatkowo, to bardzo stara gra.
 
franklin8888
 
#236 franklin8888 2017-08-10 19:15
A macie w planach może zrobienie Lanosa w wersji Limited? :)
 
darewnoo
 
#237 darewnoo 2017-08-10 19:32
Cytuję franklin8888:
A macie w planach może zrobienie Lanosa w wersji Limited? :)


Jeśli już, to czy ja mam :D Nikt inny tego moda nie robi. Plany może i są, ale niestety (już nie raz), bardzo skutecznie różne planowane elementy czy nawet wersje padły ofiarą limitu slotów w grze...
Limited był w wersji 5d, dużo się nie różnił od serii, właściwie tylko kolorem i tapicerką (której nie mam na teksturę), więc nie wiem czy jest sens akurat taką wersję robić. To już w Style było więcej różnic ;p
 
franklin8888
 
#238 franklin8888 2017-08-11 06:59
Z tego co wiem, to miał jeszcze spojler i wersja sedan była podobna do tego ZAZ Lanosa. :P
 
darewnoo
 
#239 darewnoo 2017-08-11 10:45
Cytuję franklin8888:
Z tego co wiem, to miał jeszcze spojler i wersja sedan była podobna do tego ZAZ Lanosa. :P


To nie był spoiler, tylko normalna lotka dla wersji SX. Mam zdjęcia obu wersji, bo tak, był i sedan, tak jak piszesz.
Nie, sedan miał normalny tył od T-100, bo FSO nie miało tłoczników ze T150 (czyli tego co potem miał ZAZ).
 
franklin8888
 
#240 franklin8888 2017-08-11 11:12
Ja nie mówię o FSO tylko o tym produkowanym na rynek Australii.
 
darewnoo
 
#241 darewnoo 2017-08-11 13:04
Cytuję franklin8888:
Ja nie mówię o FSO tylko o tym produkowanym na rynek Australii.


A, no to widzisz, co innego :D Dlatego się nie zrozumieliśmy, bo ten na Australię to nie Limited, tylko SE Limited ;p Zdjęcia nie działają, ale wiem o co chodzi.
No to nie, nie będzie, gdyż w Australii mają kierownicę po prawej stronie, więc uznałem, że nie ma sensu przemycać elementów przeznaczonych tylko dla tego kraju, skoro w grze auto ma kierę po lewej. To samo tyczy się UK. Wiem, to tylko gra, ale limity powodują, że muszę dokładnie przemyśleć co powinno być, a co niekoniecznie ;)
Pomijając już fakt, że nie mam elementu 3d takiego spoileru - i znów spoiler i inne fele to jedyny wyróżnik tej wersji, nie opłaca się.
 
franklin8888
 
#242 franklin8888 2017-08-11 14:04
W sumie to ja mogę popróbować coś zdziałać tylko że model byłby do Racera i potrzebował bym tej 3 ramiennej kierownicy. :)
Nie mówię na razie o wydaniu, bo chodź by nawet, to nie wiadomo czy by dobrze wyszedł. :P
 
DawidosPSL
 
#243 DawidosPSL 2017-09-14 12:05
Mistrzu zrób jakiegoś bonusowego Matiza Joy Friend ,albo Life do czwórki błagam :sad:
 
darewnoo
 
#244 darewnoo 2017-09-14 14:17
Cytuję DawidosPSL:
Mistrzu zrób jakiegoś bonusowego Matiza Joy Friend ,albo Life do czwórki błagam :sad:


Ale to się tylko znaczkami różni :P Póki co, robimy prototypy, na razie nie planuję powrotu do samochodów seryjnych.
Wszystkie wersje Matiza na pewno pojawią się w konwercie do V, ale kiedy to będzie... :?
 
0906car
 
#245 0906car 2017-10-15 10:23
당신은 대우차량을 전문적으로 제작하시는 이유가 무엇입니까??
 
darewnoo
 
#246 darewnoo 2017-10-17 19:37
Cytuję 0906car:
당신은 대우차량을 전문적으로 제작하시는 이유가 무엇입니까??

English, I don't understand korean :D
 
franklin8888
 
#247 franklin8888 2017-11-05 17:35
Cześć.
Chciałbym się do pytać o tego Lanosa do Slrr. Czy jest opcja żeby ktoś go dostał do zabawy czy do ukończenia?
 
darewnoo
 
#248 darewnoo 2017-11-05 19:17
Cytuję franklin8888:
Cześć.
Chciałbym się do pytać o tego Lanosa do Slrr. Czy jest opcja żeby ktoś go dostał do zabawy czy do ukończenia?


Od biedy mogę Ci wysłać, to co jest, czyli ten nieukończony projekt. Odkąd konwerter się wycofał, nikt nie chce tego kontynuować.
 
franklin8888
 
#249 franklin8888 2017-11-06 15:22
Ok. Wyślij na maila bądź GG. :)
PS: Na GG też napisałem. :)
 
darewnoo
 
#250 darewnoo 2017-11-06 19:12
Cytuję franklin8888:
Ok. Wyślij na maila bądź GG. :)
PS: Na GG też napisałem. :)


Nie korzystam już z GG. Wysyłałem na maila. Hasło archiwum: slrrlanos
 
franklin8888
 
#251 franklin8888 2017-11-07 15:34
Jeszcze plik .rpk. ;)
 
darewnoo
 
#252 darewnoo 2017-11-07 17:22
Cytuję franklin8888:
Jeszcze plik .rpk. ;)


A tak, słusznie :)
 
Plaid360
 
#253 Plaid360 2017-11-11 12:21
Dawno nic tu nie pisałem ;p

Patrzę codziennie na ten konwert Lanosa i tak się cieszę, że już niedługo będę mógł nim jeździć :DD
Wygląda świetnie. Praca nad 4d idzie szybciej niż reszta? Czy może mi się tylko wydaje?
 
darewnoo
 
#254 darewnoo 2017-11-11 12:51
Cytuję Plaid360:
Dawno nic tu nie pisałem ;p

Patrzę codziennie na ten konwert Lanosa i tak się cieszę, że już niedługo będę mógł nim jeździć :DD
Wygląda świetnie. Praca nad 4d idzie szybciej niż reszta? Czy może mi się tylko wydaje?


Miło, że znów się udzielasz - bardzo to lubię :)

Jak się nic nie zepsuje, planowany koniec prac to początek grudnia. Do tego trzeba doliczyć kilka dni na testy, screeny i filmik promocyjny, więc przed świętami mod powinien być opublikowany :)

Niekoniecznie idzie szybciej. Nad 5d szła 6 dni, a nad sedanem dziś będzie 5-ty dzień, tylko że mam z nim małe problemy, co widać na jednym ze wczorajszych obrazków...

Sedan względem modelu z IV ma już na starcie jedną rzecz, która go zdecydowanie poprawia - poprawnie nałożone tekstury tylnych świateł w znacznie lepsze jakości. Model z IV miał źle nałożone te tekstury, przez co wygląda trochę dziwnie: s6.ifotos.pl/img/Nowy-1JPG_qxhpqex.jpg
 
Plaid360
 
#255 Plaid360 2017-11-16 21:26
Co myślisz o nowym Polonezie? (ten koncept)
 
darewnoo
 
#256 darewnoo 2017-11-16 22:58
Cytuję Plaid360:
Co myślisz o nowym Polonezie? (ten koncept)


Którym, bo coś zdjęcie Ci nie działa.
 
Plaid360
 
#257 Plaid360 2017-11-17 19:08
Cytuję darewnoo:


Którym, bo coś zdjęcie Ci nie działa.


Wyszukaj w Google "Nowy Polonez"
 
darewnoo
 
#258 darewnoo 2017-11-18 00:30
Cytuję Plaid360:
Cytuję darewnoo:


Którym, bo coś zdjęcie Ci nie działa.


Wyszukaj w Google "Nowy Polonez"


Czułem, że to tego chodzi. Polonez 2015. Nic nie myślę, to kolejna wydumana wizja. Poza tym za bardzo mi VW zalatuje.
 
Plaid360
 
#259 Plaid360 2017-11-20 22:32
Lekcja jazdy? Naprawdę? Wreszcie będę miał powód do osiągania powalającej prędkości 20km/h na autostradzie.

Zadziwiasz mnie.
 
darewnoo
 
#260 darewnoo 2017-11-21 02:31
Cytuję Plaid360:
Lekcja jazdy? Naprawdę? Wreszcie będę miał powód do osiągania powalającej prędkości 20km/h na autostradzie.

Zadziwiasz mnie.


Nauka jazdy :D Albo ustawić za pomocą trainera kilkanaście słupków np. na pasie startowym lotniska :D

Od zawsze uważałem, że najważniejsza jest różnorodność. Szkoda, że większość innych modderów uważa, że lepiej jest wciepać kilkanaście elementów na jedno kopyto :D
 
Plaid360
 
#261 Plaid360 2017-12-07 15:14
Wysyłaj tego lanosa jak już 100% :D Użytkownicy twojej strony niech dostaną pierwsi ;d
 
darewnoo
 
#262 darewnoo 2017-12-07 22:37
Cytuję Plaid360:
Wysyłaj tego lanosa jak już 100% :D Użytkownicy twojej strony niech dostaną pierwsi ;d


Moment, moment, nie tak prędko :D Dostaną pierwsi, owszem, ale w swoim czasie :D Wytrzymałeś pół roku, to te kilka dni nie powinno robić różnicy ;p
 
Plaid360
 
#263 Plaid360 2017-12-13 19:31
Niech Zymku pożyczy Multiplę! ;d
 
darewnoo
 
#264 darewnoo 2017-12-13 21:22
Cytuję Plaid360:
Niech Zymku pożyczy Multiplę! ;d


No to już z nim gadaj ;d
Ja co prawda dysponuję Multi do IV i V, ale nie mogę jej udostępnić.

(jak Ci obrazki nie wchodzą, wrzucaj na jakiś zewnętrzny hosting i dawaj linki)
 
Plaid360
 
#265 Plaid360 2017-12-22 17:21
To pojeździmy Lanosem przed świętami czy niet? :fun:
 
darewnoo
 
#266 darewnoo 2017-12-22 19:31
Cytuję Plaid360:
To pojeździmy Lanosem przed świętami czy niet? :fun:


Ja na pewno ;p

A tak serio, to jak nic się nie posypie, plany publikacji to 23 grudnia :) Na ten moment brakuje już tylko screenów i detali do folderu.
 
franklin8888
 
#267 franklin8888 2017-12-24 17:00
Siemka.
Mam problem, nie wiem o co chodzi.
Otóż, wgrałem Tico, i teraz mi sie nie chce gra włączyć. Pisze że ''Błąd danych gry uruchom ponownie komputer lub przeinstaluj grę''
Wcześniej nie było czegoś takiego pamiętam. Aczkolwiek wtedy wgl nie było Tico w grze. Uruchomiłem ponownie i to samo.
Jesteś w stanie mi pomóc, czy nie bardzo?
 
darewnoo
 
#268 darewnoo 2017-12-24 20:55
Cytuję franklin8888:
Siemka.
Mam problem, nie wiem o co chodzi.
Otóż, wgrałem Tico, i teraz mi sie nie chce gra włączyć. Pisze że ''Błąd danych gry uruchom ponownie komputer lub przeinstaluj grę''
Wcześniej nie było czegoś takiego pamiętam. Aczkolwiek wtedy wgl nie było Tico w grze. Uruchomiłem ponownie i to samo.
Jesteś w stanie mi pomóc, czy nie bardzo?


Czyli miałeś już wcześniej Tico czy pierwszy raz instalowałeś? Jak pierwszy, upewnij się, że masz poprawny pilk gameconfig. Jeśli już wcześniej miałeś, jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, że gra była 12-tego grudnia aktualizowana.
 
franklin8888
 
#269 franklin8888 2017-12-25 18:45
Dobra wyjaśniło się, brak openiv.asi. :P
 
Giemo
 
#270 Giemo 2017-12-25 22:51
Będzie jeszcze dzisiaj premiera tego Lanosa,czy już jutro?
 
darewnoo
 
#271 darewnoo 2017-12-25 23:03
Cytuję Giemo:
Będzie jeszcze dzisiaj premiera tego Lanosa,czy już jutro?


Zainteresowanie widzę jest ;p

Miałem go opublikować dziś, ale gra mi sprawiła figla, musiałem szukać przyczyny żeby ją przywrócić do działania. Jak dobrze pójdzie, opublikuję Lanosa jeszcze dziś w nocy, jak nie, jutro w południe. Przy tak dużym modzie ciężko jest dokładnie oszacować datę premiery, mimo że i tak już się opóźnia o kilka dni...
 
Giemo
 
#272 Giemo 2017-12-25 23:10
No spoko, tak przy okazji mówiac zajebiście wam ci wyszedł ten specificzny niebieski kolor lakieru Lanosa.
 
darewnoo
 
#273 darewnoo 2017-12-25 23:20
Cytuję Giemo:
No spoko, tak przy okazji mówiac zajebiście wam ci wyszedł ten specificzny niebieski kolor lakieru Lanosa.


Nie powinienem się chwalić, ale nie "wam" a "mi", za ten konwert w całości odpowiadam ja, włącznie z kolorami :D

A ten specyficzny niebieski o którym mówisz, to być podobny do lakieru 21U :D
 
Giemo
 
#274 Giemo 2017-12-25 23:23
Cytuję darewnoo:
Cytuję Giemo:
No spoko, tak przy okazji mówiac zajebiście wam ci wyszedł ten specificzny niebieski kolor lakieru Lanosa.


Nie powinienem się chwalić, ale nie "wam" a "mi", za ten konwert w całości odpowiadam ja, włącznie z kolorami :D

A ten specyficzny niebieski o którym mówisz, to być podobny do lakieru 21U :D

Dopiero teraz to zauważyłem ale pisząc tamto na początku chciałem napisać wam ale potem zmieniłem zdanie i stwierdziłem że napiszę ci, ale zapomniałem skasować wam więc wyszło cytując "wam ci".
 
franklin8888
 
#275 franklin8888 2017-12-26 10:03
Zarąbiście ci wyszedł ten Tico! Wgrałem go i działa, wgrałem też Leganze, ale z tuningu Leganzy, no, nie zrobił na mnie wrażenia. Co innego Tico, co prawda nie mam trainera, ale w sklepie tuningowym w gta już są fajne części do niego do kupna! :D
Teraz będę testował Poloneza, jeśli mi zadziała. :)
 
darewnoo
 
#276 darewnoo 2017-12-26 11:54
Cytuję franklin8888:
Zarąbiście ci wyszedł ten Tico! Wgrałem go i działa, wgrałem też Leganze, ale z tuningu Leganzy, no, nie zrobił na mnie wrażenia. Co innego Tico, co prawda nie mam trainera, ale w sklepie tuningowym w gta już są fajne części do niego do kupna! :D
Teraz będę testował Poloneza, jeśli mi zadziała. :)


Ale w LSC czy w Benny? W LSC nie ma wszystkich dostępnych elementów.
Fakt, Leganza i Joyster nie powalają w kwestii tuningu, to prawda, ale pamiętaj - to były początki i to właśnie te modele jako pierwsze przekroczyły magiczną barierę ponad 50 elementów w modzie :D
Skoro Tico działa, nie powinno być problemów z Polonezem, działa na identycznej zasadzie, jedyny wymóg to oryginalna kopia gry, albo przynajmniej wersja 678 ;)
 
Plaid360
 
#277 Plaid360 2017-12-26 12:09
To jak? Nie udało się wczoraj wypuścić Lanosa?
 
franklin8888
 
#278 franklin8888 2017-12-26 13:26
Właśnie nie mam oryginalnej wersji gry. Cud że Tico działa, w LSC bo nie mam wersji z Bennym niestety.
Ale tak jak pisze, tak jak jest teraz z Tico, w LSC, jest już git, nie jestem fanem ''wieś tuningu'' lubie lekki tuning, taki jak np, dokładki, blenda, spoilerek mały, ładne lampy, zegary, itd. :D
 
darewnoo
 
#279 darewnoo 2017-12-26 14:38
Dla tych bardziej niecierpliwych :D

www.darewnoo.pl/mods/gta-v-konwerty#8
 
darewnoo
 
#280 darewnoo 2017-12-26 15:03
Cytuję Plaid360:
To jak? Nie udało się wczoraj wypuścić Lanosa?


Siedziałem do 3 nad ranem, ale nie, teraz jest :D
 
Giemo
 
#281 Giemo 2017-12-26 19:31
Cytuję darewnoo:
Dla tych bardziej niecierpliwych :D

www.darewnoo.pl/mods/gta-v-konwerty#8

A komu by się chciało czekać aż zaakceptują na GTA5-mods.com
 
darewnoo
 
#282 darewnoo 2017-12-26 19:58
Cytuję Giemo:
Cytuję darewnoo:
Dla tych bardziej niecierpliwych :D

www.darewnoo.pl/mods/gta-v-konwerty#8

A komu by się chciało czekać aż zaakceptują na GTA5-mods.com


Ostatnio akceptują od razu, ale jeszcze tam nie wrzuciłem moda. Póki co jest tylko na mojej stronie. Na gta5mods wrzucę w nocy, albo jutro.
 
JanuszC32
 
#283 JanuszC32 2017-12-31 00:07
Wiem, że pewnie znajdą się osoby, które chciałyby pojeździć Lanosem w grze Euro Truck Simulator 2 :D Darewnoo pisał już w magazynie, że prace nad konwertem się rozpoczęły, dzisiaj chciałbym pokazać nieco więcej. Na chwilę obecną przekonwertowan y jest już cały model bazowy karoserii 5d, od jutra (a właściwie to już dziś) zabiorę się za konwertowanie wszystkich części tuningowych jakie znajdują się w modzie :)


 
mattx21
 
#284 mattx21 2018-02-15 19:19
Hi darewnoo, will you do tacuma's concept in gta IV ?
 
darewnoo
 
#285 darewnoo 2018-02-23 00:27
Cytuję mattx21:
Hi darewnoo, will you do tacuma's concept in gta IV ?


Hi, you should ask in the ENG version of this website ;p
Which version you mean? Tacuma had three concepts.
 
mattx21
 
#286 mattx21 2018-02-23 12:05
oh sorry i forget that :*
It's sport concept of tacuma

It's my favorite tacuma's concept ;d
 
darewnoo
 
#287 darewnoo 2018-02-23 16:16
So you use PL website? ;p

Well, theoretically it's possible to make Sport version, but the problem is that base version of our Tacuma isn't great. For this moment I don't have money to order next cars.
 
mattx21
 
#288 mattx21 2018-02-24 19:26
Yes I use pl version ;) I understand that ;d
 
Ventor
 
#289 Ventor 2018-03-06 19:05
Pytanie prosto z mostu, ile byś chciał za skonwertowanie do GTA San Andreas lub Racer tylko i wyłącznie dla mnie modelu d'arts który przypomina seryjnego Matiza?
 
darewnoo
 
#290 darewnoo 2018-03-06 21:08
Cytuję Ventor:
Pytanie prosto z mostu, ile byś chciał za skonwertowanie do GTA San Andreas lub Racer tylko i wyłącznie dla mnie modelu d'arts który przypomina seryjnego Matiza?


Pytanie dobre, ale tak naprawdę nie do mnie. Nie konwertuję i nie potrafię konwertować do SA i Racera. Umiem tylko do GTA V.
Konwertu do GTA SA mógłby się podjąć Lazlow (o ile ma czas), kiedyś brał 5 dolarów za to.
d'Arts jeszcze nie jest skończony. I szczerze, nie za bardzo uśmiecha mi się udostępnianie tak świeżego modelu.
 
ancxei
 
#291 ancxei 2018-06-09 15:17
zrobiłeś wajne mod
 
Gość
 
#292 Gość 2018-06-10 19:37
Czy jest możliwość ściągnięcia moda na PS4 i czy jest to w 100% bezpieczne?
 
darewnoo
 
#293 darewnoo 2018-06-11 13:08
Cytuję Gość:
Czy jest możliwość ściągnięcia moda na PS4 i czy jest to w 100% bezpieczne?


Konsole nie są przystosowane do modów - przynajmniej na ten moment.
Modyfikacje są tylko na PC.
 
Anatoli_Play
 
#294 Anatoli_Play 2018-07-03 20:33
Czy zamierzasz zrobić zwykłego Caro? Tego od FSO, nie Daewoo?
 
darewnoo
 
#295 darewnoo 2018-07-05 16:32
Cytuję Anatoli_Play:
Czy zamierzasz zrobić zwykłego Caro? Tego od FSO, nie Daewoo?


Zwykłe Caro jest zawarte w modzie z Polonezem do GTA V.
 
Anatoli_Play
 
#296 Anatoli_Play 2018-07-05 17:42
Cytuję darewnoo:
Cytuję Anatoli_Play:
Czy zamierzasz zrobić zwykłego Caro? Tego od FSO, nie Daewoo?


Zwykłe Caro jest zawarte w modzie z Polonezem do GTA V.


Jest jakaś szansa, że ten mod wyjdzie do czwórki?
 
darewnoo
 
#297 darewnoo 2018-07-05 18:16
Cytuję Anatoli_Play:
Cytuję darewnoo:
Cytuję Anatoli_Play:
Czy zamierzasz zrobić zwykłego Caro? Tego od FSO, nie Daewoo?


Zwykłe Caro jest zawarte w modzie z Polonezem do GTA V.


Jest jakaś szansa, że ten mod wyjdzie do czwórki?Nie ma żadnej, ale Caro "minus" jest dostępne do GTA IV, tylko od innego autora.
 
PLKubiksPL
 
#298 PLKubiksPL 2019-05-17 15:15
Ja pobieram tego moda
 
darewnoo
 
#299 darewnoo 2019-05-17 16:00
Cytuję PLKubiksPL:
Ja pobieram tego moda


Sprecyzuj proszę co masz na myśli.
 

Jesteś gościem, nie masz uprawnień do komentowania. Kontakt: http://www.darewnoo.pl/mods/kontakt-do-autorow

You are a guest, you do not have permission to comment on. Contact: http://www.darewnoo.pl/mods/contact-to-authors