To już koniec. Działaliśmy w latach 2011-2019.

Nowych modeli już nie będzie. Strona mods.darewnoo.pl nie będzie aktualizowana i została nieco okrojona - pozostaje dostępna w celach archiwalnych.

Wszystkie modele i konwerty wciąż można pobierać. Jest możliwość zakupienia dowolnego modelu 3d (w tym także Seicento).

 

Pożegnalne wideo obejmujące wszystkie modele, które zrobiliśmy na przestrzeni lat:

 

───────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Archiwalne informacje:

 

Witaj w świecie modeli Daewoo do GTA IV, a także do innych gier takich jak: GTA V, GTA SA, GTA VC, GTA III, WR2, Racer, SLRR, LFS.

 

Jest to jedyna oficjalna strona z modelami Daewoo, które w latach 2012-19 wykonywał Lazlow555 z Ukrainy na odpłatne zlecenia.

Współautorem i jedynym zleceniodawcą tych modeli jest darewnoo - który jednocześnie administruje i utrzymuje tę stronę.

Wszystkie treści na tej stronie (również te pisane w trzeciej osobie) oraz grafiki były wprowadzane przez darewnoo.

───────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Archiwalne notatki:

 

───────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

3-07-2019

#23

I wreszcie jest! Po bardzo długiej przerwie i wielu trudnościach z jej poprawianiem i dopieszczaniem przez darewnoo, następny model z serii "Era prototypów" jest gotowy do publikacji. Oto przed Wami Daewoo Mya '96. Prezentacja miała nastąpić końcem czerwca, ale czasochłonne było szykowanie nowego numeru magazynu i wideo. Mya do GTA IV została wykonana tą samą metodą co poprzedni prototyp (Musiro). Ma aż 15 kolorów i dwie wersje handlingu do wyboru.

18-08-2018

#22

Od publikacji ostatniego modelu do GTA IV minęło blisko 4 miesiące, ale oto jest, następny prototyp w doskonałej jakości! Tym razem wykonaliśmy futurystyczny model Daewoo Musiro z 2000 roku. Bryła 3d została wykonana zupełnie nową metodą, dzięki czemu jakość jest jeszcze lepsza. Więcej o tym przeczytasz w magazynie. Nasze Musiro jest w pełni odwzorowane, ma 7 kolorów i jeden element losowy. Czas prac to niecały miesiąc. Pojazd ma 150 000 poligonów.

30-04-2018

#21

Miesiąc po publikacji d'Artsów mamy dla Was następny (acz zaległy) model do GTA IV! To ciekawy prototyp z '97 roku o nazwie Mantica. Tak się złożyło, że ten model wyszedł akurat na 10-lecie GTA IV. Z pracami nad nim wiąże się też bardzo ciekawa historia, która jest dokładnie opisana w ciekawostkach tego do modelu - i bynajmniej nie chodzi tu o czas prac nad tym prototypem. Nasza Mantica ma przypisane 13 kolorów nadwozia do wyboru (oryginał jest żółty).

22-04-2018

#20

Minęły prawie trzy lata, nim pojawił się kolejny konwert do GTA SA! Daewoo Lanos, bo o nim mowa to model pochodzący z GTA V, a więc jest w lepszej jakości niż ten z GTA IV. To oficjalny konwert. Model wymaga dodatków IVF i AD. Niestety, mod nie posiada tuningu.

31-03-2018

#19

Wreszcie coś ruszyło. Od momentu publikacji naszego ostatniego modelu do GTA IV minęło aż 10 miesięcy. Dziś, po takiej długiej przerwie opublikowane zostały 3 nowe modele - d'Arts City, Sport i Style. Mimo że bazą dla nich był nasz stary Matiz SE zrobiony w 2012 roku, nie mają takiej samej jakości, jest ona o wiele wyższa! Już nawet w ilości poligonów widać różnicę, bo to średnio 150 000 więcej. Mimo że są to 3 modele, nie są dostępne w paczce.

15-03-2018

#18

Wczoraj darewnoo otworzył nowy dział - informacje prasowe. Będą tam zamieszczane zarówno aktualne jak i archiwalne informacje, ze szczegółami. Jest to rozwinięcie magazynów. Dokładne wyjaśnienie znajdziesz tutaj. Aktualne informacje są wypisywane na bieżąco, ale archiwalne nie zostały uzupełnione i będą, w miarę możliwości, dopisywane co kilka dni. Dostępne tylko w języku polskim.

30-01-2018

#17

Nowego roku nie witamy świeżym modelem do GTA IV, ale kolejnym dopracowanym konwertem do SLRR. Skonwertowane zostało Daewoo Tico SX. Mod skonwertowany z GTA SA zawiera niektóre tekstury i elementy znane z wersji z GTA V. Dodatkowo, zawiera on unikatowe, niepublikowane nigdy wcześniej nakładki i zderzak z wersji SR. Jak komuś mało, mod oferuje także paczkę dodatkowych kół (12 cali).

26-12-2017

#16

Bardzo długo trzeba było czekać na mój kolejny bardzo rozbudowany konwert do GTA V, ale oto i jest! Daewoo Lanos, który w jednym DLC zawiera 3 oddzielne modele oraz pięć nadwozi. Zawiera też 4 różne marki, poza Daewoo można zrobić FSO, ZAZ albo Chevroleta, zgodnie z oryginałem. O 711 elementach tuningowych (w sumie), 30 dodatkowych typach kół, 28 okleinach czy tablicach rejestracyjnych z 11 krajów nie ma co wspominać, wszystko pokazuje oficjalne wideo.

7-08-2017

#15

Po bardzo długiej przerwie, nareszcie pojawił się kolejny oficjalny konwert. Po raz pierwszy do ETS2. To Polonez Caro ABC 1999. Model wprost z GTA SA przekonwertował Azorax Modding. Konwert cechuje się dobrą jakością, wieloma cechami takimi jak działające wycieraczki czy zegary. Dodatkowo zawiera on opcje aby upodobnić wersję ABC do zwykłego GSI (na obrazku) lub radiowozu.

27-05-2017

#14

Miesiąc po miesiącu - w maju wypuściliśmy kolejny zapowiadany prototyp. To Daewoo Matiz Concept 1997, prawdziwy prototyp, który poza wymiarami i nazwą nie ma nic wspólnego z seryjnym Matizem. Podobnie jak w przypadku Mirae i DMS-1, również ten prototyp jest wierną kopią oryginału (z 1997 roku). Jest to też pierwszy model, który zawiera dodatkową opcję tylko dla gości mods.darewnoo.pl, a miamowicie możliwość przemalowania karoserii i wnętrza.

27-04-2017

#13

Miesiąc po publikacji prototypowego Daewoo Mirae, mamy dla Was kolejny prototyp, tym razem mini SUVa o wdzięcznej nazwie DMS-1. Podobnie jak Mirae, nasz DMS-1 jest wiernie odwzorowany względem prawdziwego konceptu zaprezentowanego w 1999 roku w Seulu i Frankfurcie oraz ma on przypisane 15 nieoryginalnych, atrakcyjnych kolorów. Nasz model DMS-1 ma jednak nad poprzednim modelem tę przewagę, że występuje w nim aż 9 elementów losowych (to rekord).

29-03-2017

#12

Zgodnie z zapowiedzą z połowy listopada zeszłego roku, wróciliśmy do prototypów. I oto pierwszy, w pewien sposób jubileuszowy model. Mirae, bo tak się nazywa najnowszy pojazd, został opublikowany w GTA IV dokładnie 5 lat od publikacji pierwszego modelu - Leganzy US. Mirae, które właśnie ujrzało światło dzienne, trzyma bardzo wysoką jakość i jest wiernie odwzorowane bazując na prawdziwym prototypie z 1999 roku. Jedyna nieoryginalna rzecz to aż 15 kolorów.

01-03-2017

#11

Ze sporym opóźnieniem pojawił się nasz najnowszy bazowy model - Daewoo Nexia w wersji 5d. Pierwszy model pięciodrzwiowy do GTA oraz najlepsza jakościowo wersja. Na kilka dni przed publikacją, auto było poprawiane aż czterokrotnie, dzięki czemu jest wolne od wad. Poprawek dokonał darewnoo. Nexia oczywiście ma przygotowany odpowiedni handling i realistyczne kolory (11). Jest to nasz pierwszy model, którego ilość poligonów przekroczyła 150 000.

11-02-2017

#10

Bo jak nie my to kto? Wracamy do prototypów. Oficjalnie otwieramy drugi (i ostatni) cykl kryjący się pod nazwą "era prototypów", tym razem jednak konceptów będzie więcej niż za pierwszym razem (wtedy były 3). Na rok 2017 planujemy co najmniej 8 prototypów. Na pierwszy ogień pójdą: Mirae (wnętrze na obrazku), DMS-1, Matiz i d'Arts. W planach są też takie modele jak DACC-2, No.2, Musiro, Scope, Vada czy Kalos Dream. Takie są plany do końca tego roku.

11-02-2017

#9

Z niewielkim opóźnieniem pojawiła się nowa i ostatnia już paczka z Nubirami. Tym razem znajdziesz w niej trzy odmiany kombi, w wersji PL, US oraz delux. Modele te były stopniowo publikowane, najpierw PL w dniu 2.02, dzień później delux, a na końcu wersja US - w dniu 5.02. Ostatnia paczka została przygotowana 10-tego lutego 2017 i opublikowana następnego dnia. Możesz ją pobrać stąd.

04-01-2017

#8

Ci z Was, którzy śledzili postęp moich prac z nowego konwertu do GTA V, wiedzą, że lada dzień zostanie on opublikowany. I mimo że prace trwały wiele miesięcy, to nareszcie, drugiego stycznia 2017 roku, zainteresowani doczekali się publikacji pierwszego Poloneza do GTA V. O tym jak ten model jest niezwykle innowacyjny, nie będę się tutaj rozpisywał. Najlepiej po prostu zobaczyć oficjalne wideo które przygotowałem. Naturalnie konwert można pobrać z tej strony.

05-10-2016

#7

Dziś darewnoo (twórca i administrator strony) skończył kompletną archiwizację nowego mods.darewnoo.pl na www.archive.org. Jest to specjalna witryna, która pozwala archiwizować strony internetowe. Darewnoo poświęcił na archiwizację w sumie kilka dni, ale dzięki temu, mods.darewnoo.pl będzie dostępne do wglądu nawet po wielu latach, gdy przestanie istnieć. Archiwizacja objęła wszystko: header ze screenami, ciekawostki modeli, download, galerie screenów wraz z pełnymi postępami prac + miniaturki (w sumie 38 068 screenów i miniaturek), konwerty wraz z downloadem i obrazkami, postępy prac z GTA V, wszystkie dodatki, FAQ, kontakt oraz szablon graficzny strony. Warto też wspomnieć, że na bieżąco będą archiwizowane również wszystkie inne nowe elementy/modele/konwerty a także wkrótce angielska wersja mods.darewnoo.pl.

30-09-2016

#6

W dniu 30.09.2016, po blisko rocznej przerwie pojawił się nowy konwert do gry World Racing 2. Tym razem padło na Daewoo Espero, oczywiście w obu wersjach: GLX i CD. Oba mają oryginalne kolory, realistyczne osiągi i rozbudowany system zniszczeń. Za te konwerty po raz kolejny odpowiada user baartlomiej. Teraz możesz je pobrać.

23-09-2016

#5

Po 3 latach do bardzo licznej gamy naszych Lanosów dołączył sedan i to w aż trzech wersjach. Sedany względem dawnych hatchbacków zostały trochę bardziej poprawione a także otrzymały na nowo przygotowane kolory (dostępne w aplikacji z kolorami). Wersje S PL i US przygotował darewnoo na bazie istniejących wersji hatchbacków oraz bazowego sedana SX PL. Nowe Lanosy możesz pobrać w paczce lub oddzielnie z listy wszystkich naszych modeli.

10-09-2016

#4

W dniu 10.09.2016 do kolekcji oficjalnych konwertów do SLRR doszedł kolejny, drugi Polonez. Tym razem padło na wersję Bella karawan. Konwert cechuje się dobrą jakością i licznymi dodatkowymi elementami tuningowymi. Możesz go pobrać z zakładki z konwertami.

03-09-2016

#3

Z dniem 3.09.2016 nastąpiła oficjalna publikacja naszego nowego, bazowego modelu - Daewoo Chairman Cm600s. Jak zawsze, model ma przygotowany odpowiedni handling i bardzo realistyczne kolory. Dodatkowo, jest to pierwszy model, który przed publikacją osobiście poprawiał darewnoo, dzięki temu ten model ma jeszcze lepszą jakość. Do tej pory jest to nasz najbardziej szczegółowy model. Już teraz możesz go pobrać, w zakładce "modele do GTA IV".

23-07-2016

#2

Pierwszy oficjalny konwert do symulatora Racer CG. W dniu 23.07.2016 wydany został konwert Nubiry II S sedan 2000 do Racera CG. Auto charakteryzuje się możliwością otwierania drzwi, maski i klapy bagażnika a także działającymi kierunkowskazami. Wysoka jakość i dedykowane kolory - w standardzie.

22-06-2016

#1

W dniach 20.06 - 22.06 kilku moich zaufanych testerów dostało możliwość przetestowania i zapoznania się z nową odsłoną tej strony, po to, aby upewnić się, że nowa strona działa poprawnie. W dniu 21.06, sprawdziłem działanie strony na rożnych komputerach i przeglądarkach: Chrome, Opera 37 i 18, Mozliia, Explorer 11, 10 i 8. Jedynie na przestarzałym IE 8 strona nie wyświetla się prawidłowo.

15-06-2016

> Ostatnia informacja < #0

Właśnie dziś mods.darewnoo.pl świętowało swoje czwarte urodziny! Dokładnie 15 dni po tym wydarzeniu, pojawiła się całkowicie nowa odsłona tej strony, którą obecnie oglądasz.

 

    Odwiedź również pozostałe witryny:


───────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Masz pytanie, uwagę, bądź chcesz się podzielić swoją refleksją? Napisz komentarz!

 

Na komentarze administrator będzie odpowiadał. Dokładne zasady odnośnie miejsca do komentowania znajdziesz u góry strony.

Archiwalne komentarze znajdziesz na starym mods.darewnoo.pl - wciąż są tam dostępne.

 

HEADER 

darewnoo
 
#271 darewnoo 2017-12-25 23:03
Cytuję Giemo:
Będzie jeszcze dzisiaj premiera tego Lanosa,czy już jutro?


Zainteresowanie widzę jest ;p

Miałem go opublikować dziś, ale gra mi sprawiła figla, musiałem szukać przyczyny żeby ją przywrócić do działania. Jak dobrze pójdzie, opublikuję Lanosa jeszcze dziś w nocy, jak nie, jutro w południe. Przy tak dużym modzie ciężko jest dokładnie oszacować datę premiery, mimo że i tak już się opóźnia o kilka dni...
 
Giemo
 
#272 Giemo 2017-12-25 23:10
No spoko, tak przy okazji mówiac zajebiście wam ci wyszedł ten specificzny niebieski kolor lakieru Lanosa.
 
darewnoo
 
#273 darewnoo 2017-12-25 23:20
Cytuję Giemo:
No spoko, tak przy okazji mówiac zajebiście wam ci wyszedł ten specificzny niebieski kolor lakieru Lanosa.


Nie powinienem się chwalić, ale nie "wam" a "mi", za ten konwert w całości odpowiadam ja, włącznie z kolorami :D

A ten specyficzny niebieski o którym mówisz, to być podobny do lakieru 21U :D
 
Giemo
 
#274 Giemo 2017-12-25 23:23
Cytuję darewnoo:
Cytuję Giemo:
No spoko, tak przy okazji mówiac zajebiście wam ci wyszedł ten specificzny niebieski kolor lakieru Lanosa.


Nie powinienem się chwalić, ale nie "wam" a "mi", za ten konwert w całości odpowiadam ja, włącznie z kolorami :D

A ten specyficzny niebieski o którym mówisz, to być podobny do lakieru 21U :D

Dopiero teraz to zauważyłem ale pisząc tamto na początku chciałem napisać wam ale potem zmieniłem zdanie i stwierdziłem że napiszę ci, ale zapomniałem skasować wam więc wyszło cytując "wam ci".
 
franklin8888
 
#275 franklin8888 2017-12-26 10:03
Zarąbiście ci wyszedł ten Tico! Wgrałem go i działa, wgrałem też Leganze, ale z tuningu Leganzy, no, nie zrobił na mnie wrażenia. Co innego Tico, co prawda nie mam trainera, ale w sklepie tuningowym w gta już są fajne części do niego do kupna! :D
Teraz będę testował Poloneza, jeśli mi zadziała. :)
 
darewnoo
 
#276 darewnoo 2017-12-26 11:54
Cytuję franklin8888:
Zarąbiście ci wyszedł ten Tico! Wgrałem go i działa, wgrałem też Leganze, ale z tuningu Leganzy, no, nie zrobił na mnie wrażenia. Co innego Tico, co prawda nie mam trainera, ale w sklepie tuningowym w gta już są fajne części do niego do kupna! :D
Teraz będę testował Poloneza, jeśli mi zadziała. :)


Ale w LSC czy w Benny? W LSC nie ma wszystkich dostępnych elementów.
Fakt, Leganza i Joyster nie powalają w kwestii tuningu, to prawda, ale pamiętaj - to były początki i to właśnie te modele jako pierwsze przekroczyły magiczną barierę ponad 50 elementów w modzie :D
Skoro Tico działa, nie powinno być problemów z Polonezem, działa na identycznej zasadzie, jedyny wymóg to oryginalna kopia gry, albo przynajmniej wersja 678 ;)
 
Plaid360
 
#277 Plaid360 2017-12-26 12:09
To jak? Nie udało się wczoraj wypuścić Lanosa?
 
franklin8888
 
#278 franklin8888 2017-12-26 13:26
Właśnie nie mam oryginalnej wersji gry. Cud że Tico działa, w LSC bo nie mam wersji z Bennym niestety.
Ale tak jak pisze, tak jak jest teraz z Tico, w LSC, jest już git, nie jestem fanem ''wieś tuningu'' lubie lekki tuning, taki jak np, dokładki, blenda, spoilerek mały, ładne lampy, zegary, itd. :D
 
darewnoo
 
#279 darewnoo 2017-12-26 14:38
Dla tych bardziej niecierpliwych :D

www.darewnoo.pl/mods/gta-v-konwerty#8
 
darewnoo
 
#280 darewnoo 2017-12-26 15:03
Cytuję Plaid360:
To jak? Nie udało się wczoraj wypuścić Lanosa?


Siedziałem do 3 nad ranem, ale nie, teraz jest :D
 
Giemo
 
#281 Giemo 2017-12-26 19:31
Cytuję darewnoo:
Dla tych bardziej niecierpliwych :D

www.darewnoo.pl/mods/gta-v-konwerty#8

A komu by się chciało czekać aż zaakceptują na GTA5-mods.com
 
darewnoo
 
#282 darewnoo 2017-12-26 19:58
Cytuję Giemo:
Cytuję darewnoo:
Dla tych bardziej niecierpliwych :D

www.darewnoo.pl/mods/gta-v-konwerty#8

A komu by się chciało czekać aż zaakceptują na GTA5-mods.com


Ostatnio akceptują od razu, ale jeszcze tam nie wrzuciłem moda. Póki co jest tylko na mojej stronie. Na gta5mods wrzucę w nocy, albo jutro.
 
JanuszC32
 
#283 JanuszC32 2017-12-31 00:07
Wiem, że pewnie znajdą się osoby, które chciałyby pojeździć Lanosem w grze Euro Truck Simulator 2 :D Darewnoo pisał już w magazynie, że prace nad konwertem się rozpoczęły, dzisiaj chciałbym pokazać nieco więcej. Na chwilę obecną przekonwertowan y jest już cały model bazowy karoserii 5d, od jutra (a właściwie to już dziś) zabiorę się za konwertowanie wszystkich części tuningowych jakie znajdują się w modzie :)


 
mattx21
 
#284 mattx21 2018-02-15 19:19
Hi darewnoo, will you do tacuma's concept in gta IV ?
 
darewnoo
 
#285 darewnoo 2018-02-23 00:27
Cytuję mattx21:
Hi darewnoo, will you do tacuma's concept in gta IV ?


Hi, you should ask in the ENG version of this website ;p
Which version you mean? Tacuma had three concepts.
 
mattx21
 
#286 mattx21 2018-02-23 12:05
oh sorry i forget that :*
It's sport concept of tacuma

It's my favorite tacuma's concept ;d
 
darewnoo
 
#287 darewnoo 2018-02-23 16:16
So you use PL website? ;p

Well, theoretically it's possible to make Sport version, but the problem is that base version of our Tacuma isn't great. For this moment I don't have money to order next cars.
 
mattx21
 
#288 mattx21 2018-02-24 19:26
Yes I use pl version ;) I understand that ;d
 
Ventor
 
#289 Ventor 2018-03-06 19:05
Pytanie prosto z mostu, ile byś chciał za skonwertowanie do GTA San Andreas lub Racer tylko i wyłącznie dla mnie modelu d'arts który przypomina seryjnego Matiza?
 
darewnoo
 
#290 darewnoo 2018-03-06 21:08
Cytuję Ventor:
Pytanie prosto z mostu, ile byś chciał za skonwertowanie do GTA San Andreas lub Racer tylko i wyłącznie dla mnie modelu d'arts który przypomina seryjnego Matiza?


Pytanie dobre, ale tak naprawdę nie do mnie. Nie konwertuję i nie potrafię konwertować do SA i Racera. Umiem tylko do GTA V.
Konwertu do GTA SA mógłby się podjąć Lazlow (o ile ma czas), kiedyś brał 5 dolarów za to.
d'Arts jeszcze nie jest skończony. I szczerze, nie za bardzo uśmiecha mi się udostępnianie tak świeżego modelu.
 
ancxei
 
#291 ancxei 2018-06-09 15:17
zrobiłeś wajne mod
 
Gość
 
#292 Gość 2018-06-10 19:37
Czy jest możliwość ściągnięcia moda na PS4 i czy jest to w 100% bezpieczne?
 
darewnoo
 
#293 darewnoo 2018-06-11 13:08
Cytuję Gość:
Czy jest możliwość ściągnięcia moda na PS4 i czy jest to w 100% bezpieczne?


Konsole nie są przystosowane do modów - przynajmniej na ten moment.
Modyfikacje są tylko na PC.
 
Anatoli_Play
 
#294 Anatoli_Play 2018-07-03 20:33
Czy zamierzasz zrobić zwykłego Caro? Tego od FSO, nie Daewoo?
 
darewnoo
 
#295 darewnoo 2018-07-05 16:32
Cytuję Anatoli_Play:
Czy zamierzasz zrobić zwykłego Caro? Tego od FSO, nie Daewoo?


Zwykłe Caro jest zawarte w modzie z Polonezem do GTA V.
 
Anatoli_Play
 
#296 Anatoli_Play 2018-07-05 17:42
Cytuję darewnoo:
Cytuję Anatoli_Play:
Czy zamierzasz zrobić zwykłego Caro? Tego od FSO, nie Daewoo?


Zwykłe Caro jest zawarte w modzie z Polonezem do GTA V.


Jest jakaś szansa, że ten mod wyjdzie do czwórki?
 
darewnoo
 
#297 darewnoo 2018-07-05 18:16
Cytuję Anatoli_Play:
Cytuję darewnoo:
Cytuję Anatoli_Play:
Czy zamierzasz zrobić zwykłego Caro? Tego od FSO, nie Daewoo?


Zwykłe Caro jest zawarte w modzie z Polonezem do GTA V.


Jest jakaś szansa, że ten mod wyjdzie do czwórki?Nie ma żadnej, ale Caro "minus" jest dostępne do GTA IV, tylko od innego autora.
 
PLKubiksPL
 
#298 PLKubiksPL 2019-05-17 15:15
Ja pobieram tego moda
 
darewnoo
 
#299 darewnoo 2019-05-17 16:00
Cytuję PLKubiksPL:
Ja pobieram tego moda


Sprecyzuj proszę co masz na myśli.
 

Jesteś gościem, nie masz uprawnień do komentowania. Kontakt: http://www.darewnoo.pl/mods/kontakt-do-autorow

You are a guest, you do not have permission to comment on. Contact: http://www.darewnoo.pl/mods/contact-to-authors