Ostatnia aktualizacja: 30-05-2020. Tekst: darewnoo

> Kup dowolny model!


Ponieważ współpraca Lazlowa i darewnoo zakończyła się, pojawia się możliwość zakupienia dowolnego modelu! Powszechnie wiadomo, że niektóre (zwłaszcza starsze) modele takie np. jak Leganza czy Lublin już dawno "wyciekły", ale z reguły są to zdeformowane konwerty z GTA SA. Takie modele są często niekompletne lub mają "zepsutą" siatkę poligonów. Tymczasem darewnoo cały czas dysponuje wszystkimi modelami w oryginalnej jakości w formatach:

• z3d (Zmodeler 2 lub 3),

3dsMax,

• obj,

• fbx

Ponadto posiada on wszystkie tekstury w oryginalnych (czasem nawet i większych niż opublikowane) rozmiarach a także schematy i masę zdjęć poszczególnych pojazdów. Przez lata modele z tej strony były trzymane na wyłączność autorów, teraz można je kupić.


Zakupiony model można użyć tylko do celów prywatnych, bez możliwości publikacji w żadnej postaci. Próba publikacji zakupionego modelu wciąż będzie niezgodne z polityką ich autorów! Prawa autorskie należą do ich autorów: Lazlow555, darewnoo.


Jak kupić? - aby nabyć dowolny model, wystarczy że napiszesz do darewnoo (email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; inne formy kontaktu) i podasz numer ID modelu z menu (lub jego pełną nazwę), który chciałbyś zakupić.

Ile to kosztuje? - ceny są zależne od modelu. Auta najstarsze (robione w latach 2012-2014) będą dużo tańsze niż nowsze. Najdroższe są te najwyższej jakości.

Co mogę z takim modelem robić? - co tylko chcesz, pod warunkiem że model ani żaden jego konwert nie trafią do Internetu. Możesz wykonać sobie prywatny konwert do dowolnej gry, edytować, ulepszać... Tutaj nie ma ograniczeń, byle to wszystko było na prywatny użytek.