Ostatnia aktualizacja: 22-05-2020. Tekst: darewnoo

> Co dalej?


Nasze modele i ich przeróżne konwerty najlepsze lata mają już za sobą. Cały ten "wirtualny świat Daewoo" zaczął podupadać już w 2016, aby ostatecznie w 2020 roku dwuosobowa załoga zakończyła współpracę i wszelkie prace. Jakie są dalsze plany autorów większości modeli Daewoo ze świata gier?


darewnoo - zajmie się nowym, bardzo rozbudowanym projektem, który wciąż będzie miał wiele wspólnego z wirtualnością i Daewoo, ale w żaden sposób nie będzie związany z GTA, WR2 czy innymi tytułami. Pomimo podjęcia przez niego decyzji o przestaniu aktualizowaniu tej strony oraz jej lekkiemu okrojeniu, wciąż planuje on co jakiś czas wydawać kolejne numery magazynu "mods.darewnoo". Pod znakiem zapytania stoi dokończenie i publikacja zawieszonych konwertów do GTA V, takich modeli jak Mirae Concept czy sporej aktualizacji Tico o nazwie 1.3v. One nie zostały usunięte, tylko z dnia na dzień prace nad nimi się zatrzymały. Wszystko zależy od tego, czy darewnoo będzie miał jeszcze chęci powrócić kiedyś do GTA V...


Lazlow555 - dalej robi modele 3d przeróżnych samochodów na odpłatne zlecenia. Wyraźnie zaniechał on jednak robienia kolejnych modeli Daewoo.