Regulamin mods.darewnoo.pl. Przeczytaj poniższe informacje:

I. MODELE

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

1.

Twórcami oraz autorami wszystkich modeli zawartych na stronie www.mods.darewnoo.pl są: Lazlow555 i darewnoo.

───

2.

Bazową grą dla wszystkich naszych modeli jest GTA IV. Pojazdy są tak przygotowywane, żeby dobrze wyglądały i działały tylko w tej grze. Nie są robione z myslą o innych tytułach w których np. można zdjąć wszystkie elementy nadwozia czy gier z limitem poligonów.

───

3.

Zabrania się dokonywania jakichkolwiek modyfikacji w modelach pochodzących z tej strony. Dotyczy to także wykonywania konwertów (tzn. przenoszeniu i adaptowaniu modeli w innej grze bądź symulatorze). Osoby zainteresowane wykonywaniem jakiegokolwiek konwertu, powinny uprzednio skontaktować się z darewnoo i uzyskać jego zgodę. Pamiętaj, zapytanie o zgodę nie jest równoznaczne z jej otrzymaniem!

───

4.

Zabrania się umieszczania naszych modeli z tej strony (i innych stron na których zostały one opublikowane) na witrynach oferujących trójwymiarowe modele, takich jak na przykład: turbosquid.com czy cgtrader.com.

───

5.

Zabrania się czerpania jakichkolwiek korzyści majątkowych czy próby sprzedaży modeli naszego autorstwa. Dotyczy to również prób wydruku i sprzedaży modeli z drukarek 3d.

───

6.

Zabrania się wykorzystywania naszych modeli jako renderów (dotyczy to głównie materiałów wideo) bez uzyskania zgody darewnoo.

───

7.

Zabrania się odblokowywania modeli i publikacji odblokowanych aut.

───

8.

Prawa autorskie do modeli pochodzących z tej strony należą do autorów - Lazlow555 i darewnoo. Mimo to, większa część tych praw przypada userowi darewnoo, ponieważ to on jest zleceniodawcą tych modeli. W związku z tym, w przypadku chęci dokonywania jakichkolwiek edycji modelu, powinieneś skontaktować się z darewnoo.

───

9.

Poza oficjalną stroną, modele Daewoo (z tej witryny) umieszczane są oficjalnie na stronie gtainside.com. W latach 2012-2016 były oficjalne publikowane również na stronach: gta4-mods.com oraz gtaall.com / gtavicecity.ru - jeśli pobierzesz model z innej witryny niż z wyżej wymienione, wówczas autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne błędy z grą czy obecnością wirusa w archiwum, gdyż nie mają oni wtedy wpływu na inne osoby, które bezkarnie modyfikują foldery i pojazdy autorów, umieszczając na własnych stronach w podmienionym folderze. Zalecane jest jednak, aby modele pobierać bezpośrednio z www.mods.darewnoo.pl.

───

10.

Wszystkie modele można pobierać bezpłatnie, nie ma żadnych ukrytych opłat. Natomiast osoby chcące wesprzeć finansowo autorów modeli, mają taką możliwość. Więcej informacji uzyskasz od usera darewnoo.

II. STRONA INTERNETOWA

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

1.

Jedynym twórcą strony www.mods.darewnoo.pl jest user darewnoo. Nikt inny nie brał udziału w tworzeniu czy projektowaniu tej witryny.

───

2.

Strona www.mods.darewnoo.pl nie była projektowana pod urządzenia mobilne (tablety, smartfony, komórki), dlatego może się na nich niepoprawnie wyświetlać.

───

3.

Dla prawidłowego wyświetlenia strony, najlepiej używać przeglądarki Chrome lub Opera. Zdecydowanie odradza się przeglądania tej witryny na IE 10 oraz starszych wersjach Explorera. Ponadto, Twoja przeglądarka musi mieć włączonego Flash'a i JavaScript.

───

4.

Witryna najlepiej prezentuje się na monitorach o przekątnej 16:9 i rozdzielczości 1366x768 bądź 1600x900.

───

5.

W przypadku zauważenia jakiegoś problemu na stronie czy błędnie wyświetlającego się elementu strony należy bezzwłoczenie powiadomić administratora - usera darewnoo (kontakt do niego znajdziesz w zakładce "Kontakt" w menu na górze strony).

───

6.

Strona zawiera kilka skryptów, które mogą nieznacznie obciążyć starsze komputery. Wszystkie skrypty są bezpieczne.

───

7.

Witryna www.mods.darewnoo.pl jest całkowicie wolna od wirusów, malware i innych zagrożeń. Jej autor nie ma na celu infekowania użytkowników.

───

8.

Niektóre elementy witryny mogą się nieco dłużej ładować, ale jeżeli nie wyczyścisz pamięci przeglądarki (Cache), wówczas długie ładowania nie będą już występować.

───

9.

Strona www.mods.darewnoo.pl - jak każda witryna - korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz na samym dole, w stopce.

───

10.

Strona www.mods.darewnoo.pl jest częścią głównej witryny - www.darewnoo.pl

III. KOMENTARZE

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

1.

Nie trzeba posiadać konta, aby móc napisać komentarz.

───

2.

Każdy komentarz przed publikacją jest akceptowany (bądź odrzucony) przez administratora.

───

3.

Administrator może bez wiedzy i zgody użytkownika / gościa edytować treść jego komentarza - np. poprawić błędy ortograficzne / interpunkcyjne, źle wygenerowany kod cytatu (quote) itp.

───

4.

Komentarze obraźliwe, wulgarne i nie na temat będą od razu usuwane.

───

5.

Surowo zabrania się podszywania pod administratora (tj. używania takiego samego bądź bardzo podobnego obrazka (avatara) jak również wykorzystywania podobnego nicku [na przykład "darewno", "darewnooo", "Darewnoo", "Administrator", "Admin" i tak dalej]. Nie wolno również podpisywać się "Lazlow555" i "Lazlow", gdyż byłoby to podszywanie się pod głównego autora modeli z tej strony. Podszywanie się pod konwerterów i innych userów jest także niedozwolone.

───

6.

Zanim zadasz pytanie, sprawdź FAQ, bo być może tam znajdziesz odpowiedź.

───

7.

Ze względu na podział strony na dwie wersje językowe, tutaj piszemy tylko po polsku.

───

8.

Pisząc komentarz, staraj się używać poprawnej polszczyzny a także wszystkich znaków interpunkcyjnych, unikaj też pisania wielkimi literami.

───

9.

W przypadku problemów z obrazkiem z kodem do przepisania, należy skontaktować się z administratorem witryny.

───

10.

Użytkownik / gość ma prawo edytować swój komentarz, natomiast należy pamiętać, że administrator ma wgląd do tego samego komentarza z przed edycji. User / gość nie ma natomiast praw, aby usuwać swój bądź czyjś komentarz. Dodatkowo niedozwolone jest kasowanie całej treści swojego wcześniej napisanego komentarza. W przypadku chęci usunięcia swojego komentarza, należy poprosić usera darewnoo.

IV. PRZYPISY I OBJAŚNIENIA

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

#

Zwroty "ta strona", "ta witryna" odnosi się do strony www.mods.darewnoo.pl.

#

Zwroty "nasze modele", "modele Daewoo", "modele naszego autorstwa" dotyczą modeli 3d autorów Lazlow555 i darewnoo, które jako pierwszy zostały opublikowane na stronie www.mods.darewnoo.pl (tj: Tico, Matiz I, Nexia 5d, Lanos, Nubira I, Nubira II, Leganza, Tacuma, Musso, Korando, Chairman, Polonez Plus a także wszystkie prototypy).

Lazlow555 - główny autor modeli 3d, wykonuje je na odpłatne zlecenia a następnie konwertuje do GTA IV.

darewnoo - współtwórca, inicjator i jedyny zleceniodawca modeli Daewoo do GTA IV, odpowiada także za tekstury modeli (od 2016 roku), koordynowanie postępu prac, publikację i promocję modeli a także jest twórcą i administratorem strony mods.darewnoo.pl oraz innych podstron darewnoo.pl.

Regulamin wchodzi w życie z dniem 24 czerwca 2018.

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Powyższy regulamin napisał: darewnoo

Napisano w dniu 07-06-2015. Ostatnia aktualizacja: 24-06-2018.